Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Flörtöltünk szilveszterkor,...

Flörtöltünk szilveszterkor, utána beszélhetünk facebookon és azt monta hogy pustujak meg hogy én mekora Hc k*r*a vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tök elvoltunk szilveszterkor smároltunk beszélgetünk elvoltunk utána rá 2 hétre beszélgetünk facebookon és irtam neki hogy szerlmet valot nekem egy srác ( nem igaz csak féltékenyé akrtam tenni ) erre irta hogy leszraja meg hogy pusztujak mert én egy nagy Hc k*r*a vagyok és ez egy kicsit ( nagyon ) fáj Mit tegyek?

2014. jan. 18. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg is érdemled, ha így akarsz féltékennyé valakit. Lehet, hogy annak a srácnak meg ez fájt, amit írtál neki. Másokkal is foglalkozhatnál néhanapján, nem csak magaddal. Ettől függetlenül mindketten bunkók vagytok, te is, meg a srác is.
2014. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Irjak rá vagy ne?:(
2014. jan. 18. 09:27
 3/6 anonim ***** válasza:

2 Te nőként? Soha.


Ha ezt mondja rád, akkor meg végképp.

2014. jan. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
okéés.:( akk nem
2014. jan. 18. 10:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyet mondtál neki, meg is érdemelted. -.- Amúgy meg mit vársz egy szilveszteri flörttől? Felesleges lenne írnod neki, legalább ne égesd be magad még jobban. A stílusa alapján jó nagy bunkó lehet a srác, de te is, az írásképed és a "remek" ötleted alapján. :D
2014. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem kamu. ha mégis akkor nagyon sajnálom, hogy lassan kipusztul az emberiség és ilyen szellemi véglények veszik át az uralmat.
2014. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!