Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 18 alatti hetero lányok! Hogy...

18 alatti hetero lányok! Hogy reagálnátok ha a barátnőtök azt mondaná hogy biszex?

Figyelt kérdés
Lehet hogy biszex vagyok, és a barátnőm pedig undorítónak tartja az ilyesmit! Hogy mondjam el neki?

2014. jan. 19. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Hát nekem kerek perec elmondta, hogy leszbi :D Imádom a csajt bár nekem nincs ferde hajlamom, ettől nem szakadt meg a barátságunk sőőőőt :D Bár engem olyanokkal is bombáz, hogy jézus de meg dugnálak ....:D XDDDD
2014. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arra gondolnék, hogy a mai világban már semmi se meglepő.
2014. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek kéne neki ezek után elmondani? Ez a te magánügyed. Senkinek semmi köze hozzá. Bár ez a 18 év alatti szöveg nekem gyanús. Mennyi vagy, kb. 15-16? Bőven ráérsz még az ilyesmit felvállalni, ha már van/volt egy komolyabb kapcsolatod nővel.
2014. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha végül elmondod neki, nem azon fog múlni a barátságotok, hogy hogyan tálalod a dolgot. Ha nem elég erős a barátságotok, úgyis szét fogtok menni, ha meg el tud fogadni így, akkor elfogad. Csak mondd el neki, ha valóban el akarod mondani. Legyél normális, közvetlen, és semmiképpen ne közelíts hozzá úgy, ha tudod, hogy hetero, és pláne ne, ha tudod, hogy nem bírja az ilyesmit. Sok sikert! ;)
2014. jan. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem én vagyok a kiszemelt nem zavarna.
2014. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!