Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mit reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit reagálnátok ha a barátnőtök megnézné az exe adatlapját?

Figyelt kérdés

megnéztem volt barátom adatlapját facebookon,de semmit tényleg semmit nem érzem iránta a közömbösségen kívül !!! ( amióta szakítottunk nem beszéltünk-nem is akarok )

jelenlegi barátommal 1,5éve vagyunk együtt NAGYON szeretem. ma voltam nála hozzám sem szólt,hozzám sem ért. tegnap elkezdett alig felöltözött nőket lájkolgatni...én őt szeretem,ő kell... mit tegyek? tényleg megbocsájthatatlan? :(


2013. júl. 30. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Leszarnám.
2013. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátod elég hisztis.
2013. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minek mondtad el neki. Feleslegesen hisztizik,de Te hogy reagálnál fordított esetben?
2013. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem mondtam el neki,rájött.

Nekem is rosszul esne nagyon az biztos...de ha nem őt akarnám akkor nem lennék vele már másfél éve :(

egyébként tudom,hogy én rontottam el,nem kellett volna megnéznem. de ez tényleg ennyire megbocsájthatatlan? :(

2013. júl. 30. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:

nem nagy dolgo szterintem se.

amíg nem beszélgettek, meg nem minden nap vagy minden másnap nézed engem se érdekelne.

a pasid egy féltékeny kis p*cs

2013. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18 alatt még oké, hogy hisztizik. De ha már 20 felett van, akkor menekülj.
2013. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolom abból indul ki, hogy ha őt nem érdekli valaki, akkor nem keres rá\nézegeti. Mindenki szidja a srácot, de ha a lány jönne azzal, hogy a barátja az exét csekkolja, akkor meg jönnének a "a félrelépés első jele" jellegű hozzászólások.:)


Szóval szerintem gáz, hogy az exedet nézed\nézted, de az is az, hogy a barátod így akar visszavágni neked. Nem megbocsájthatatlan, csak felesleges kérdésekre, kételyekre ad okot.

2013. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
attól függ ha ő nem nézegeti a volt nőit akkor teljesen jogos a dolog te elvárod tőlle gondolom fordított helyzetbe is így kéne lenni bár kinek mi a fölfogása szerintem ha ennyiért nem bocsájt meg akkor más is benne van a pakliba ezek miatt nem bízik benned vagy nem tudom sok sikert remélem tudtam segíteni :)
2013. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az en baratom konkretan megcsalt mert nem mentem at hozzá mikor az érettségire készültem. .ja es még én vagyok a hibás. .hogy ezt én akartam es minden miattam van..ja es en még vele vagyok. .es ennek ellenére is szeretem. .akkor tényleg én vagyok a rossz? :(
2013. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!