Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagálnátok arra ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok arra ha a barátnőtök bejelentené hogy már nem szeret annyira mint régebben, és inkább csak kevésbé?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezért hagytak el. 4 éve szenvedek miatta és senkim sincs. Szerinted milyen?
2013. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A rózsaszín köd múlása természetes minden kapcsolatban, legalábbis szerintem. Mondjuk nem árt elválasztani a nemi vonzalom, a szerelem, a szeretet és a tisztelet szavakat, úgy könnyebb... Ha ezt két hónap után mondja, akkor soha nem is szeretett, csak az újdonság varázsa volt, amit érzett. Ha két év után, akkor többé kevésbé normális, már ami a rózsaszín ködöt illeti. Ilyenkorra az jobb esetben szeretetté alakul át, rosszabb esetben semmivé foszlik. 36/F
2013. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Velem is ez történt több mint 2 év együttlét után !! A lányok már csak ilyenek tisztelet a kivétel ! Némelyik meg van kergülve ........... Fátylat rá és ne add meg neki azt az örömöt,hogy szomorúnak lásson !
2013. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynám, mert ez azt jelenti, h talált egy jóképűbb pasit.
2013. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Vagy egy vastagabb pénztárcát meg egy BMW kulcsot !
2013. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sokan összetévesztik az érzéseiket. Különbség van a között, hogy "nem annyira" meg, hogy "máshogy". Utóbbi teljesen természetes egy hosszútávú kapcsolat velejárója, hogy már nem a rózsaszín ködös rajongással szeret, hanem egy bizalommal és törődéssel teli kötődéssel ;)

Beszéljétek meg :)


19L

2013. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de általában kettőn áll a vásár. Én is kezdek kiszeretni a barátomból, pedig mindjárt másfél éve vagyunk együtt. Meguntam, hogy egyfolytában hisztizik valamiért, féltékenykedik, csúnyán beszél velem és hazudozik. Nyugodtan kövezzetek meg, de kiszerettem belőle, pedig nincs más pasi a láthatáron. Egyszerűen belefáradtam a hülye viselkedésébe és nem lehet vele megbeszélni a dolgokat. Amikor meg mondom, hogy szakítani akarok, akkor öngyilkossággal fenyegetőzik....
2013. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
otthagynám fájó szívvel
2013. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7


Ne edd meg, a fenyegetőzők sosem lesznek öngyilkosok. Pár éve elég szuicid voltam, és soha nem szóltam senkinek semmit, búcsúleveleket sem írtam soha, szép csendben akartam eltűnni.


Egyébként volt ilyen barátnőm, mint a pasid, egyszer csak meguntam, kidobtam... azóta is él, viszont (tudtommal) nincs senkije.

2013. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is szakítás lesz a vége amint egy városba kerülünk...
2013. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!