Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem késő még igazi barátokat...

Nem késő még igazi barátokat keresni? 14/L

Figyelt kérdés

Sokbarátom és ismerősöm van de csak pár igazi barátom és ezt nagyon sajálom,mert alig tudok valakivel beszélgetni facebookon vagy élőben.:(

Hogyan tudnék igazi barátokat keresni? Ugye nekem még nem késő? 14/L



2014. jan. 20. 14:09
 1/10 anonim válasza:

Miért lenne,késő.

Lehet a legjobb barátod 30évesen találod meg.

2014. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem attól igaz barát egy barát, hogy régóta ismered, de majd te is rájössz... szóval nem késő. Van pár jó barátom, akiket gimnáziumban ismertem meg, és van olyan is, akit még általános iskolában. Egyébként ha már van pár olyan, akit igazinak nevezel, az jó, nem kell, hogy sok legyen, igaz barátból egy is elég. Ha már több is van, akkor szerencsés vagy.
2014. jan. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem! Bármikor találhatsz barátokat, felnőtt korban is, idősebb korban is. Ez nincs életkorhoz kötve.

Egyébként szerintem mindenkinek csak néhány igazi barátja van, általában 1-2, és ez elég is, a többi az haver, ismerős.

2014. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
dehogy késö, felnött korban is lehet igaz barátságokat kötni mégha nehezebben is mint iskolás korban. Én pl általánosból nem is vagyok már jóva a nagy barátnöimmel egyel vagyok jóba de az sem anpi vizson, vele általánosban nem is voltunk nagyon jó barátnök, késöbb alakult ki. De most 30 felé is kialakult egy nagyon jó barátságom.
2014. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem,csak néha egyedül érzem magam :(
2014. jan. 20. 15:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem késő, feltéve, hogy nem faszbukon akarod megtalálni.
2014. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen találtam meg az igaz barátomat.Sose volt olyan ember az életemben mint az a lány aki a legjobb barátnőm jelenleg.

Sok barátom van,de ők csak simán barátok/haverok,akikkel lehet együtt lógni,bulizni.De az igaz barát más,olyan mint a másik feled.Mindig számíthatsz rá akár rossz vagy jó dologról is van szó.Ő ott van melletted,nem hazudik,igazat mond.Segít ahogy tud.

De leginkább majd amikor már idősebb leszel akkor jössz rá igazán mennyire fontos egy igaz barát, és az nem baj ha csak 1-2 igaz barátod van,mert igaz barátból nem lehet sok!

Haverokból sima barátokból lehet sok,de igaz barátból csak 1-2 :)

2014. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Dehogy késő. Hova sietsz? Előtted az élet :)


21F

2014. jan. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást
2014. jan. 24. 15:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Dehogy késő!

Nekem sokáig egy barátom se volt, aztán egy csapatos matekversenyen ismertem meg a későbbi legjobb barátnőmet! Hidd el bárhol találhatsz valakit aki aztán igaz barátod lehet. Menj el mondjuk egy táborba.


14/l

2014. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!