Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyen barátság ez?

Klauszivi kérdése:

Szerintetek milyen barátság ez?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek nagyon változóak a velem kapcsolatban az érzései.Egyszer tökre bír a másik nap meg nem.

Van egy pasija 19 éves (a barátnőm meg 14) és csak jók akarok neki sokszor mondom neki,hogy vigyázón a fiúval ő olyankor megszokott sértődni egyik nap megnéztem a fiúnak a képeit és hát elég gyanús és mondtam neki aztán egy másik lányt rám uszított avval az indokkal,hogy elakarom lopni tőle a pasiját. egy nappal ugrálva jött hozzám és az egész napot végig hülyéskedtünk.....nem értem

Sajnos nem ez az első alkalom,hogy rosszat tesz nekem szerintetek érdemes vele barátkozni vagy meg kéne ezt beszélni vagy mit? segítsetek!



2014. jan. 22. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez minden csak nem barát.
2014. jan. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A "barátnőd" egy hülye kislány, akit úgy meg fog fektetni a srác (ha még nem tette meg), hogy aztán csak nézhet. Szerinted mit akarhat mégis egy majdnem felnőtt, szinte férfi egy 14 édves kis fruskától? Na gondolom te sejted, a barátnőd meg nem. Majd aztán mehet hozzád sírni a végén.
2014. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem barátság. Vagy ha igen, akkor egyoldalú.
2014. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!