Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez nagyon gáz dolog? Esetleg...

RamoneGirl kérdése:

Ez nagyon gáz dolog? Esetleg valami tanács? ) :

Figyelt kérdés

Nagyon gáz az ha nehezen ismerkedek? Mit tegyek? Ha új helyen vagyok és meglátok valaki szimpit...hogyan kezdjek barátkozni? Nem jut eszembe semmi amivel kezdhetném a témát): mert azért azt nemmondhatom, hogy: hé szia én x téged hogy hívnak szimpi vagy lógunk együtt?

Tipp?):



#barátság #tipp #barátság kialakítása
2014. jan. 24. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem gáz,én is így vagyok.Én nehezen találom az összhangot a ValóVilágos,írni se tudó,meg aki neki viccesnek látszik és cseszeget egész nap típusokkal.De már 13 évesen ezeket fújni...Na mindegy.Én úgy szoktam hogy oda megyek,kérdezek valamit,mondjuk hogy melyik teremben lesz az óra,aztán ebből alakul ki a beszélgetés.:)

2014. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdhetnéd úgy, hogy:

-Szia!

-Szia!

-Hogy hívnak?

-Juli, téged?

-Marci. Gyakran szoksz ide járni?

-Igen.

-Én még csak most vagyok itt először, körbevezetsz?

-Persze.

............

-Nekem most mennem kell, máskor is találkozunk majd?

-Igen. Majd hívj fel.

-Szia!

-Szia!

2014. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egyáltalán nem gáz dolog:) Én is ilyen voltam.

Olyan iskolába tanultam tovább ahol ez fejlődött és idővel nyitottabb is lettem mások felé.

Attól függ,hogy milyen helyen vagy.

Nyilván egy partin könnyebb ismerkedni mint egy buszmegállóban (a hangulat miatt)

Mondjuk a buszmegállós eset...leszólítod:"Szia!Nem tudom mikor jön a 45-ös busz?" "Elment már?" "Késik?"

Amikor megkapod a választ akkor megköszönöd és mondjuk egy mosollyal utána elkezded mondani,hogy "csak mert nem figyeltem..." vagy bármi...

Jó ez most elég gyér szituáció volt...de remélem érted a lényeget.

Szóval: legyen egy okos amiért leszólítod (információ,kérés,segítség,megjegyzés...stb.) Végig legyél barátkozó típus,kedves,látszódjon rajtad az érdeklődés és ne izgulj nagyon:) Csak lazán.

Hidd el menni fog:) Belejössz!

2014. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen (: ezek hasznosak:s
2014. jan. 24. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!