Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy nem szeretnék elmenni?

Figyelt kérdés
az egyik osztálytársam pénteken házibulit szervez, amire engem is meghívott. régebben biztosan menni akartam volna és ittam is volna, de mostmár nem iszok mert nem érzem jól magam tőle, rájöttem hogy mennyire nem egészséges és nem tartom értelmesnek hogy másfél óráig tök jó aztán még másnap sem vagyok képes semmire mert nem vagyok jól. így viszont, hogy mindenki részeg lesz (tudom kik vannak meghívva és ebben biztos vagyok, az előző bulin is így volt) szóval így tudom hogy nem fogom magam olyan jól érezni, mivel egyedül józannak lenni egy bulin nem jó. és valószínűleg kb éjfélkor már olyan álmos leszek hogy úgyis aludnék valahol vagy csak szenvednék. viszont nem akarom megbántani az osztálytársam, de tényleg semmi kedvem nincs a bulihoz.. mit mondjak neki, miért nem akarok menni?
2014. jan. 26. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmész a bulira, felköszöntöd, ott vagy egy kicsit, amíg még józanok az emberek, aztán elmész. Ha kérdezik: fáradt vagy, rosszul vagy, megy a busz... Szerintem menj oda, mert hát meghívott.
2014. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de igazából ez egy olyan buli ahol egy gyerek szülinapját ünnepeljük, akit én csak látásból ismerek, csak az osztálytársamnál lesz a buli. és nem tudok hazajönni mert este megyünk ki és vidéken lakik, meg én is de busz nem megy közvetlenül oda, meg az utolsó után eleve sem megy már busz. :/
2014. jan. 26. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszönd meg neki a meghívást, de sajnos nem érsz rá. Segítesz faternak a munkában.


Vagy 1 nappal a buli előtt hívd fel, hogy belázasodtál nem mész... kikell heverned a suliig..

2014. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

milyen tapasztalt vagy pia teren xD

hany eves vagy 15?

ilyen nyomorult hisztit reg hallottam...

2014. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!