Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek erős?

Hogyan legyek erős?

Figyelt kérdés
van egy "barátnőm", aki sok hibát követett el. ezért eldöntöttem, hogy nem akarok vele többet barátkozni. most rám írt, hogy milyen szemét vagyok hogy nem is keresem, én meg leírtam neki, miket követett el. elkezdett bocsánatot kérni, és mintha picit megtörtem volna... de tudom, hogy csak újra fájdalmat okozna. hogyan legyek erős? félek a konfliktusoktól, ráadásul néha akaratlanul is összefutunk. hogyan maradjak erős, hogy ne bocsássak meg neki? amióta nem írok rá, szabadnak érzem magam.
2014. jan. 26. 23:39
 1/3 anonim válasza:
Ugyanilyen helyzetben voltam. Hónapokig szenvedtem egy barátnőm mellett, pedig már régen bekellett volna látnom, hogy nélküle jobban érzem magamat. Csak hát mindig keresett, nem lehetett megszabadulni tőle, pedig már nem éreztem ezt az egészet barátságnak. Most már nem beszélünk - idegesít az egész ember és én is szabadabbnak, nyugodtabbnak érzem magam nélküle! Csak a te döntésed, de ha negatív érzéseket kelt benned vele lenni, beszélni vele, akkor szakítsd meg a kapcsolatot és vedd körül magad olyanokkal akik pozitív hatással vannak rád, nekem bevált :) Csak elhatározás kérdése, hogy erős leszel-e!
2014. jan. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hogyan maradjak erős, hogy ne bocsássak meg neki?


Szerintem komoly fogalomzavarban szenvedsz:D Egy erős ember simán megtud bocsájtani egy másik embernek, egy gyenge ember az aki erre képtelen, akit a negatív érzései irányítanak.

2014. jan. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első: köszönöm! :)


második: meg tudok bocsátani, csak nem mindenkinek. neki pl nem. erős=hogyan ne dőljek be neki újra?

2014. jan. 27. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!