Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régi barát lerázása. Hogyan?

Régi barát lerázása. Hogyan?

Figyelt kérdés
Tegnap sétáltunk az utcán az egyik haverommal és összetalálkoztam egy másik haverommal, akivel már nem állok napi kapcsolatban. Mi szoktunk eljárni bulizgatni szombaton és elhívtam őt is. Nagy hiba volt. A srác egy igazi nagyképű, aki mindenkit lenéz (ez már egy kávézásból kiderült/eszembe jutott). Csak az idő megszépítette az emlékeket róla és ezért hívtam el. De mint mondtam ezt nagyon megbántam, de most meg már skype-on is írogat, és kérdezget a szombattal kapcsolatban. Nem szívesen kamuznék neki, de azért megsérteni se akarom. Mit tegyek?

2014. jan. 28. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezen túl kell esned, de utána ne hívd meg soha többé. Ha elmegy, nem kell vele foglalkoznod, ha nem találja fel magát, akkor jó eséllyel idő előtt lelép.
2014. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyszerű.. Legyél őszinte. Mondd meg neki mit gondolsz róla, ha kamuzol valamit, akkor úgy is te jössz ki rosszul a helyzetből... Tudod, az igazság néha fáj:D
2014. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!