Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen az élet legjobb barát...

Milyen az élet legjobb barát nélkül?

Figyelt kérdés

nem a magányos emberektől kérdezem, hanem a nyíltabb, társaságkedvelő emberektől.


milyen az, ha nincs legjobb barátod? ha szomorú vagy, nem tudod kisírni magadat a vállán? ha van egy titkod, vagy problémád, nem tudod senkinek sem elmondani? ha találtál valami vicces képet, vagy videót a neten, és nem tudod kinek elküldeni? ha ideges vagy, nem tudsz senkinek sem írni, kiadni magadból? ha nincs melletted egy legjobb barát, amikor éppen szakítanak veled, vagy a összeveszel a családoddal, más barátoddal, vagy ha a suliban bántanak?


milyen az élet úgy, hogy nincs egy konkrétan kimondott legjobb barátod/barátnőd?


2014. jan. 27. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem annyira rossz, mert nekem a párom a legjobb barátom. Gimi alatt még volt legjobb barátnőm de aztán többször is csalódtam benne. Vannak barátaim, akikkel összejárok, akikkel elhülyülök, vagy képeket küldünk. A húgommal is szoktunk vicces képeket küldözgetni. Nem hiányzik, hogy legyen egy legjobb barátom, most van 3 akikkel jó barátok vagyunk, máshonnan ismerem mindet és csak külön-külön találkozom velük. Mind régi barátság. L23
2014. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazándiból attól függ.

Nincs olyan ember akinek elmondhatom a bajom úgy, hogy tényleg rendben van. Nem azért, mert elmondják. Nem. Hanem van amikor én se akarom terhelni velük. Szerintem ez nem rossz, mert felkészít ez az ideiglenesség arra, ha esetleg egy hosszabb időn át jobban lennék egyedül.

De igazándiból nekem csak két ember van, akiben megbízom. Az egyikben jobban, a másikban pedig kezdetlegesen kezdek egyre jobban bízni. Szóval nekik elmondhatok sok minden. Bár az első az aki tényleg rendben van. :)

A vicces képeket, videókat, mindegyik közelebbi barátomnak küldözgetem.. :D

Ha ideges vagyok pedig inkább elvonulok, előveszem a naplót és írok. :D

Mivel velem sokszor történnek ilyenek, elvonulok. Nincs olyan, hogy mindig mellettem legyen a legjobb barát. Utólagosan elmesélem neki ha még mindig fáj. :) De ha nagyon nagy a vész, azt észreveszi a környezetem és ha nem olyan nagy dolog, elmondom nekik HA olyan barátokról van szó. :)


Milyen az élet?

Furcsa. Sokáig volt egy IGAZI legjobb barátom, akit tényleg nagyon nagyon szerettem. De már nem érdekeltem, és engem se az, hogy nem képes kicsikét változni, ha tényleg annyira rossz neki. De nem olyan nagyon rossz. Olyankor visszajön a napló, talán többet leszel szomorú, de egyben megtanulod, hogyan boldogulj egyedül. :)


13/L

2014. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

NAGYON ROSSZ!!!!!!Innen is üzenem a legjobb barátnőmnek:KAPD BE XD

18/L

2014. jan. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

1.egy egészséges önbizalmú embernek nincsen feltétlen szüksége mankóra.

2.ilyesmire sose volt igényem,ha volt azt lerendeztem egy sörözés keretében az első névvel a telefonomban.

3.nem érzek közlési-nyafogási kényszert.

4.röhögök egyet rajta és 1 perc után elfelejtem.

5.ritkán vagyok ideges.

6.ilyenkor jobb is ha egyedül hagynak.

7.nekem jó életem van,úgyhogy jó.

2014. jan. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nem rossz nekem baratom van csak egy az is a pasim en magad vagyok kulonben teljesen
2014. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szörnyű! onnan tudom hogy ilyen helyzetben vagyok...összevesztem a legjobb barátnőmmel, és minden nap sírok :'( vagyis most is.....nincs aki megértene... nincs akinek elpanaszolhatom azt hogy mennyire szomorú vagyok mert bántanak a suliban...
2017. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!