Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzam? Nincsenek...

Hogyan barátkozzam? Nincsenek barátaim, már nem vagyok gyerek. Ami viszont érdekel: anime, kirándulás, játék, mozgás, mozi, színház, karaoke, ifjusági könyvek. Kor: 20's.

Figyelt kérdés
F
2014. jan. 30. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2014. jan. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pesten xv. ker.
2014. jan. 30. 01:33
 3/8 anonim válasza:

Hát nehéz kérdés,főleg h ilyen gondom sose nagyon volt, pedig sokszor költöztünk :D

pedig hobbik alapján nem vagy akkora looser, próbálj talán nyitottabnak lenni, ne csak apu-anyuval társasozni mindig.

suliba meg lehetetlen nem találni egy hülyét akivel kitudsz jönni :D csak ne interneten akarj barátkozni :)

még a végén rádtalál egy cukros bácsi és volt vese nincs vese egy kis kirándulás után :D

2014. jan. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Barátkozz össze egy nyelvtan könyvel
2014. jan. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neki kezdhetsz interneten is,csak merj továbblépni az életben is,pont ezért jó a net,segít ápolni a kapcsolatokat,de nem helyettesíti azt ha tALÁLKOZOL IS VELÜK.
2014. jan. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból állíthatom, hogy jó ötlet interneten kezdeni a barátkozást! Én életem egyik nagy baráti társaságát a neten szedtem össze; azóta én eljöttem tőlük, de a legjobb barátnőmet, akivel a mai napig szoros a kapcsolatunk, ott ismertem meg. Sőt... így belegondolva, én minden barátomat a neten találtam. Azóta persze személyesen is találkozunk.


Animésként szerintem könnyű a neten barátokra lelni. :)


Addig is, ha gondolod, írhatsz egy privit; van néhány közös hobbink, beszélgethetünk. :3

24/l

2014. jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha animés vagy nyugodtan elmehetnél MondoCON- ra. Tökéletes ismerkedési hely (legalábbis számomra az volt 2 éve). Barátnőmmel is ott ismerkedtünk meg, ahogy azzal a 3 emberrel, akit barátomnak tudok hívni. Persze nem csak ezt a fantasztikus 4 személyt ismerem, de nem mindenkit lehet barátnak nevezni. Azért egy haver és egy barát között hatalmas a különbség.
2014. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Wow, ami azt illeti egész széles érdeklődési köröd van, így nem hiszem, hogy nem találnál közös témát az emberekkel. Internetes ismerkedésekről nem igazán tudok tanácsokat adni, de a nem vagy gyerek, az nem tudom, hogy milyen életkort takar. Ha pl még tanulsz, el kéne járni valami közösségi helyre például osztálytársakkal. Nem hiszem, hogy elküldenének. Itt megint nem arra kell gondolni, hogy leiszod velük magad a sárga földig, hanem biztos találsz köztük értelmesebbeket is, vagy ha nem, az se baj, mert nagyon jól lehet rajtuk szórakozni. Ha többet beszélsz az emberekhez, a témától függetlenül is közelebb kerülsz hozzájuk, akármiről is legyen szó.

Ha már dolgozol, akkor egy kicsit bonyolultabb a dolog, de ott is kell lennie egy-két munkatársi összejövetelnek, legyen az iszogatós, vagy akármilyen más.

Az igazi gond akkor van, ha nem találsz olyan embert a környezetedben, akivel szívesen barátkoznál.

2014. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!