Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A vendégeim nagyon otthon...

A vendégeim nagyon otthon érzik magukat nálam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,lány, és kb 1 éve megismertem az ex barátom által egy kis csapatot. Nem a legelitebb emberek közé tartoznak, régen amikor még nem éltem külön nem is nagyon beszélgettem velük, sokszor lehordtak már akkor is a hátam mögött. Mostmár amióta elköltöztem, majdnem mindennapos vendégek nálam, ami nagyon zavar, és tudom, hogy tudnék ellene tenni, de nagy a szívem és nem tudom elutasítani, amikor felhívnak, hogy itthon vagyok- e mert benéznének.. Ilyenkor, van amikor a saját lakásomban bunkóznak velem, kritizálnak, vagy direkt nem vonnak be a beszélgetésbe. Kérdés nélkül elveszik a laptopomat és olyan zenéket tesznek pl amiket én nem hallgatok, és ezt tudják nagyon jól.. Tudomásomra jut sokszor, hogy a hátam mögött kibeszélnek amikor nem itt vannak.. Majdnem mindenem már úgymond "közös tulajdon" amiért ha szólok, még ők vannak felháborodva. Segítsetek légyszíves, hol találhatnék úgymond "normális", segítőkész embereket, akik nem csak a lakásom miatt érdekeltek, és velük mit kezdjek.
2014. jan. 30. 12:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezek csak kihasználják a jóságod, plusz még hülyének is néznek, mert azt hiszik, nem tudod, hogy kibeszélnek a hátad mögött...


Mondd azt nekik, hogy menned kell valahová, nem érsz rá.

2014. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne csak azt mond nekik, hogy nem vagy otthon, és ezért nem jöhetnek, hanem küldd el őket a jó k.va anyjukba is! ;)
2014. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!