Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik inkább fiúkkal barátkoznak és nem kedvelik a lány közösségeket? Ha igen, mik az okai ennek?

Figyelt kérdés
Találkoztam már pár ilyen lánnyal, kíváncsi vagyok kinek mi az indoka rá.

2014. febr. 2. 10:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg pont attól normális valaki, hogy olyan mint a többség. És ma már ritka ember, aki emberséges. Bármely korosztályban."


Írtad, hogy ritka az olyan ember, aki emberséges lenne, viszont akkor ő már nem olyan mint a többség és pont emiatt nem normális...? Ne haragudj, hogy ennyire kiforgattam a szavaidat, csak nekem az a két mondat elsőre üti egymást.

2014. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Írtad, hogy ritka az olyan ember, aki emberséges lenne, viszont akkor ő már nem olyan mint a többség és pont emiatt nem normális...? Ne haragudj, hogy ennyire kiforgattam a szavaidat, csak nekem az a két mondat elsőre üti egymást."


Persze mert a normális alatt a többség "nekem tetsző"t ért.

Igen, számomra az emberséges ember nem normális, mert nem sok ilyennel találkozok.

2014. febr. 2. 14:12
 13/13 anonim ***** válasza:

én imádom a barátnőimet, de néha jobb a fiú barátaimmal lenni mint a lányokkal :D


nem tudom, hogy miért... csak úgy jobb hülyülni velük, meg jobban szeretek velük szexről beszélgetni, mert ők a másik szemszögből nézik a dolgokat :D

2014. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!