Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Minőségi kapcsolatok kialakítása?

Minőségi kapcsolatok kialakítása?

Figyelt kérdés
fiatal felnőtt vagyok, de sosem voltak igaz barátaim, sem baráti köröm. Max haveri kör, akikkel alkalmanként futok össze, szinte alig van közös bennünk, ég és föld. Vagy csak akkor keresnek, ha szívesség kell. Van egy jó haverom, de viszont gyakran panaszkodik, elítél másokat (fikázódik) és gyakran akar berúgni, ami nagyon zavar, mert engem nem motivál az alkohol. Ha meg nem részegedem le vele, megsértődik. Társaságban sokszor vagyok középpontban, kikérik a véleményem és szeretik a humorom. Szeretem az embereket, eljárni de az alkohol meg diszkó, éjszakai élet szóba sem jöhet. Régebben kiéltem az effajta dolgokat, elég volt. Valahogy nem találom a helyem, pedig szeretnék új embereket megismerni, barátságokat kötni. Viszont nem járok suliba, munkám sincs, így keveset vagyok emberek közt, vagy max ez a társaság marad. Próbáltam fórumokon, de ott többnyire undok, ítélkező emberekbe futottam bele, akik inkább a gép előtt űlnek, és nem mozdulnak ki. Meg nem kenyerem neten ilyesmit csinálni, meg mem szeretek gép előtt űlni. Cikinek tartom, hogy nincsenek normális ismerőseim, hogyan lehetne új embereket megismerni személyesen? 22/f

2014. febr. 2. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát például az érdeklődési körödnek megfelelő helyekre jársz, ahol találkozhatsz hozzád hasonló érdeklődésű emberekkel, ami már egy jó alap egy beszélgetéshez. Hát ha még a személyiségetek is egy hullámhosszon mozog akkor király, aztán a következő lépés a templom. Persze ha nőről van szó, meg persze nem is a következő lépés, az inkább ugrás. ^^
2014. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

off.


"Ha meg nem részegedem le vele, megsértődik."


ismerem ezt a típust.

undorító, mocskos, fasiszta...

és milyen sok van belőlük... mintha tenyésztenék őket...

2014. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az érdeklődési köröd? Milyen dolgok érdekelnek?
2014. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Adom az utolsó 3 kérdést, én is barátokat keresek.

Nem muszáj neten, talizhatunk is pár levél után :)

2014. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!