Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetnek nekem barátaim?

Lehetnek nekem barátaim?

Figyelt kérdés

Próbálom lehető legrövidebbre fogni.

Quasimodonak csúfoltak az iskolában és többször is megvertek, nemcsak más diákok,hanem saját osztálytársaim is.Igazából az óvodában hozzászoktam,hogy csúfolnak és mindenki undorodva néz rám.

A verések viszont tényleg fájtak és nem éppen az ütlegelések voltak a legrosszabbak,hanem az megalázottság és a kitaszítottság érzése.Leginkább ez abban csúcsosodott ki,hogy senki nem ült mellém az osztályban.Még extra nyalánkság,hogy még stréber is vagyok/voltam.

Jelenleg magántanuló vagyok,mert anyukám már nem bírta,hogy állandóan ütlegelnek.

Mostanában nem igazán tartok fent kapcsolatot másokkal és nemcsak a saját korosztályommal.


2014. febr. 6. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze,hogy lehetnek!

Nem szabad feladni a reményt! :)

2014. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehetnek, ne add fel
2014. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetnek,de ahhoz neked is sokat tenned kell!

Járj el otthonról közösségekbe.

Hasonló érdeklődésű emberekkel próbálj ismerkedni,barátkozni.


Találj egy hobbi vagy sportolj,az a lényeg,hogy közösségbe járjál.


Mert ha csak otthon üldögélsz és várod a csodát sose lesznek barátaid.


Én általában kutyát ajánlok olyan embereknek akiknek kevés barátai vannak,mert ha van kutyád kénytelen vagy utcára menni,ha találkozol más kutyásokkal vagy emberekkel beszélgethetsz velük és alakulnak barátságok.

Nyilván a kutya 10-15 évre szól és nagy felelősség.De volt egy ismerősöm akinek egy kis menhelyi kutyus rengeteget segített az ismerkedésben.Hiszen ha megkérdezik tőled az utcán MIlyen fajta? Hány éves? stb akkor muszáj lesz válaszolnod.


Nekem is van kutyám és sokat segített :) Most már nagyon sok embert ismerek a városomba,persze jó részt kutyásokat.

Ez is lehet kiinduló pont,de én ezt a kutyás példát példának hoztam :)


Rengeteg más lehetőség van,hogy emberekkel ismerkedj meg.

Találd meg a megfelelőt társaságot,csoportot:))

2014. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!