Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság, veszekedés, gyűlölkö...

Barátság, veszekedés, gyűlölködés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb barátnőm, de fb-n elkezdett nekem oylanokat írni hogy un már engem, zavarja hogy többet szeretnék vele lenni. (Osztálytársi lány-lány barátság, nem kapcsolat) Káromkoödott, szitkozódott nekem facebookon. Összevesztünk. Utána az iskolában elkezdett rólam hazudozni, de az osztálytársaim azt monjdák hogy utálják, közbe ott beswzélgetnek vele, nevetnek meg minden. Ellenem fordította az egész osztályt, amikor én nem is csináltam semmit, s mivel még csak fél éve jöttem ebbe az iskolába megfog utáltatni a lányokkal, s már van olyan amelyik nem hisz nekem, pedig soha nem hazudtam.:"(

Mit csináljak? Haggyam ott az iskolát?



2014. febr. 7. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó buták az osztálytársaid, ha egy ember mindenkit ellened tud forditani.Ne is figyelj rájuk, elõbb-utóbb ugyis rájönnek, hogy ki ér többet emberileg.
2014. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem.:(
2014. febr. 7. 13:43
 3/6 A kérdező kommentje:
De meddig fog ez még tartani?":(
2014. febr. 7. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:
próbálj meg felülemelkedni,ha látják hogy ennyire hatnak rád akkor még jobban csinálják.Keress szerintem olyanokat akik melléd állnak,kedveltesd meg magad,ne törődj ezzel a dologgal,inkább keress hasznosabb dolgokat.
2014. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólókkal egyetértek, csak annyi kiegészítést szeretnék tenni, hogy nekem úgy tűnik, nem tudod a dolgok okát. Valószínűleg hallott rólad valami pletykát, megtudott rólad valamit, amin felháborodott. Szerintem próbáld meg megtudni tőle, hogy mi volt ez a dolog, mert alapból nem intelligens húzás, hogy ő nem próbálja megbeszélni veled, de ha te nyitsz ebben felé, talán rájön, hogy hibázott.
2014. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne hagyd ott a sulit az biztos. Probálj meg beszélni velük vagy ne érdekeljen a dolog.Hagyd őket és ha már látják,hogy téged nem érdekel mitcsinálnak majd abba hagyják.
2014. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!