Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a barátaimmal ....

Összevesztem a barátaimmal . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az van,hogy egyszer még jóba voltam a barátaimmal,aztán meg azt vettem észre,hogy nem szólnak hozzám,kibeszélnek a hátam mögött meg elbújnak előlem az iskolába. Megkérdeztem interneten keresztül,hogy mi a bajuk velem erre azt mondták az , hogy megszülettem. Pedig ezek a barátaim már kb 8 éve a haverjaim meg van aki csak 3 éve. Aztán elkezdtek szidni meg minden. Én már kb 100x bocsánatot kértem. És ez már addig fajult, hogy képeket raktak ki rólam facebookra, mert jobb tanuló vagyok mint ők és ezzel kapcsolatban. És most még én érzem magam rosszul, nekem van lelkiismeret furdalásom. És letiltottuk egymást facebookon is . Mit kellene tennem?

2014. jan. 2. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
miért érzem azt, hogy nem lehettek több 12 évesnél?
2014. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy kivel haverkodik. Olyan jó tanuló azért nem lehetsz: " lelkiismeret furdalásom" <-- egybe

"jóba, iskolába" most komolyan, annyira gáz leütni azt az "n" betűt?

" mert jobb tanuló vagyok mint ők és ezzel kapcsolatban."<--ennek semmi értelme


+ a központozásod is botrányos.

2014. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szemetek! ne foglalkozz velük!És ha 12 évesek, akkor mi van?
2014. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és még valami, ezek nem barátok!
2014. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a fogalmazásért csak fáj a fejem,és telefonról írtam a kérdést. Köszönöm az eddigi válaszokat, amúgy 14f.
2014. jan. 2. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!