Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ilyenkor mit csináljak?

Most ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
3-an vagyunk barátnők.A legjobb barátnőm én és egy"legjobb barátunk".Régota igyvan ez azomban mostanába kezdem azt hinni hogy közém és a legjobb barátnőm közé akar állni az a másik csaj. Én rengeteget vezsekszek a lánnyal mivelhogy mindig lenéz,és mikor nincs ott az én legjobb barátnöm akkor jovagyok viszont ha ottvan akkor meg ugyérzem hogy ellenem hangolja.rengeteg példa volt már rá hogy olyan hazugságokat kavart hogy csak néztem.viszont mikor jo minden akkor 3-an örök barátok vagyunk. tudom hogy hülyeségnek hangzik de nekem ebböl már elegem van.segitsetek kérlek.!

2014. jan. 18. 15:09
 1/3 anonim válasza:

Akkor gondolom nem csiped a csajt :)

Nos a " legjobb" baratnodet dontes ele kell allitanod :D

Vagy a masik csajjal baratkozik vagy veled.

Es ezt neki is elkell mondanod.

Miert a legjobb baratnod ha neki nem mondod el de ide leirod?

A lsgjobb baratok mindent megbeszelnek egymassal ha egymassal van problemajuk.

Veluk kell megbeszelned.

Leulni es elmondani a problemakat mind a keg felnek. :D

Ennxit tudok segiteni helyetted senki se fogja tudni megoldani.

2014. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Többször is leültünk már ezt megbezsélni és indig döntöttünk h mind a ketten változtatunk,jobban figyelünk egymásra igyis megy egy darabig,ameddig a csaj benem kavar valamit.
2014. jan. 18. 15:57
 3/3 anonim válasza:

De a baratnod ha teged tart legjobb baratnojenek? Akkor miert hagyja hogy manipulalja a masik csaj?

Kene lenni koztetek egy ugy nevezett koteleknek ami a kulso csapasok hatasara nem gyengul meg...

Nem jo ha hagyja magat manipulalni.

Az se ha te ilyen engedekeny vagy es hagyod hogy jatszadozzon a bizalmaddal...

2014. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!