Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elegem van az egyik legjobb...

Elegem van az egyik legjobb barátnőmből. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Igazság szerint ebben a tanévben lettünk jóban ezzel a lánnyal,és most elvben legjobb barátnők vagyunk. Igazság szerint azért "találtunk így egymásra",mert mindketten eléggé egyedül éreztük magunkat és tényleg nagyon jó barátnőm. Viszont mostanában kezdem azt érezni,hogy egyszerűen elegem van belőle,idegesít. Szerintem érzi ezt,mert állandóan kérdezgeti,hogy barátok vagyunk-e még. Én szeretnék a barátja lenni,és nem akarom megbántani,de elegem van belőle. Mit tanácsoltok? 16/l

2014. febr. 7. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

"Én szeretnék a barátja lenni,és nem akarom megbántani,de elegem van belőle."


Ez egy paradoxon.

2014. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is. Én sem tudok mit csinálni. Nagyon idegesít hogy rossz tanuló és sok mindent nem ért, de mégis állandóan lehülyéz engem és leéget mások előtt, aztán ha mondok neki valamit, hogy ,,jól van már" akkor sosem érti mi a bajom. Én nem akarom otthagyni, inkább csak rászólok hogy ,,vicces hogy te hülyézel le engem" vagy ,,léci maradj már meg". Nem lenézően mondom neki, hanem normális hangnemben, mert nem akarom hogy megsértődjön, de tudja, hogy nem a csatlósa vagyok, hanem a barátja és nem kell állandóan úgy beszélnie, mint egy barbi baba, mert nem áll jól neki, csak az agyamat húzza fel.
2014. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
NAGY BARÁTSÁG!
2014. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
legjobb barátnőmmel 1 év alatt nagyon jóban lettünk. mindent megbeszélünk. de volt kb 3 olyan hónap, hogy bsztuk egymás agyát. a vége felé alig szóltunk egymáshoz, csak ha el kellett mondani, hogy a másiknak milyen szrul áll a haja, meg hülyén néz ki.. stb... mindketten éreztük, hogy valami nincs rendben, de nem mondtuk egyiken se.. aztán egyik este egy órát telefonáltunk, és kiderült, hogy ugyanazt érezzük, és megbeszéltük a dolgokat. azóta megint nagyon jóban vagyunk, és ha valami gáz lenne elmondanánk :) mondd el neki, hogy idegesít, és bánjatok egymással kedvesen... ha meg csak azért vagytok barátok, mert mindketten magányosak voltatok, az elég érdekbarátságnak hangzik. keress valaki olyat, aki olyan mint te.
2014. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!