Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elviselnétek egy ilyen bnőt?...

Elviselnétek egy ilyen bnőt? 14/L bov. L.

Figyelt kérdés
Karacsonyra megalyandekoztuk egymast es amit en kaptam tole koromlakkot imadtam de aztan o neki lett egy masik de az nem tetszett neki (mondva nem illik az o stilusahoz) ezert ki KELLETT CSERELNUNK MERT KULONBEN BERAGOTT VNA RAM. Utana az volt h felevkor padtarsak leszunk. De nem lettunk azok mert tori oran kopocsoveztem a tobbiekkel o meg tanulni akart es amikor az egyik gyerek viccbol azt mondta h o volt akkor nem alltam ki mellette mert en vettem a viccet es ezen o utana problemazott. Aztan azt mondta h egy hetig megnezi milyen a masik lany mellett es amikor letelt az egy het akkor megkerdeztem h na ulunk. De csak kerulte a temat. Am o ha tenyleg olyan van akkor nem szokott kiallni mellettem. Meg o mar volt nalunk csomoszor de en naluk meg soha. Meg amikor elmondtam neki az egyik titkomat akkor elso dolga az volt h elmondta a hozza legk. levo embernek. Kiakadt amikor nekem jobban sikerultek a dolgozatok mint neki egyik nap. De van h megerto es megved de van ez a masik oldala...engem kicsit zavar..ti mit szolnatok egy ilyen bnohoz? :// (bocsi az ekezetek miatt de telorol vagyok es lista vtam)

2014. febr. 9. 19:37
 1/4 A kérdező kommentje:
*lusta voltam
2014. febr. 9. 19:40
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Most épp agyon szidtad a barátnődet. Jókat alig írtál. Ha nem ültök egymás mellett az csak jót tehet. Most ideges vagy, de ez elmúlik.

Az, hogy nem vette a viccet a köpőcsőnél az érthető. Én sem tűrtem volna. Igazságtalanul bemocskolni más becsületét, tisztességtelen dolog. Erre csak ennyit tudok mondani.

2014. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 *Nekomimi* ***** válasza:
63%
Első, már bocsi, de nem értelek. A kérdező leírta, hogy a barátnője egy hétig mással barátkozott, hogy megnézze milyen vele, utána pedig mikor megkérdezte tőle ő kerülte a témát. Egy barátnő ilyet NEM csinál. Ez az egyik, a másik az, hogy milyen dolog az, hogy ajándékozok valakinek valamit, majd elcserélem vele az enyémet ami nem tetszik. Hisztis 3.14csa az ilyen, elküldeném melegebb tájakra és csókolom.
2014. febr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barátnő.
2014. febr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!