Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elviselnétek?

Figyelt kérdés
Van egy 27 éves fiú,aki nem dolgozik,nem is dolgozott soha.otthon él az anyukájával,én dolgozom 24 éves lány vagyok!arra vár az a fiú,mert kiteszik otthonról,hogy én költöztessem el,mert ha nem akkor pokollá teszi az életemet.Ma szabad napos vagyok,mert beteg vagyok,mondom akkor át megyek egy kicsit,és mindig azt mondja,hogy vigyek neki sört stb.mondom jó majd le megyünk a boltba,csak az a baj,hogy neki nem 1 sört kel,hanem milka csoki stb.. na mondom..

#egy fiut tartsak
2013. szept. 30. 14:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
DObd ki. Ez egy nagy csödtömeg.
2013. szept. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
ha nem a pasid akkor mit foglalkozol vele?
2013. szept. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Ugye ez nem komoly kérdés ? A felét sem viselném el...pokollá teszi az életed? Meg majd rád vár, hogy eltartsd, mert neki derogál a munka? Pluszba vegyél ezt meg azt ?


Már rég kiraktam volna a szűrét...

2013. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
amúgy is,sok ismerőse azt mondja róla,hogy élete nincs a csávónak..
2013. szept. 30. 14:02
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
vicc ez az ember. pofátlan. az anyja szoknyájánál van a helye. meg vagy áldva vele.
2013. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Rég elhajtottam volna a fenébe.
2013. szept. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ne hagyd hogy kihasználjon 1 ilyen senkiházi csödtömeg....
2013. szept. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

akkor meg? :O

tökre nem értelek

inkább ismerkednél velem:$:))

lényegében megzsarolt ami már büntetendő ha szigoruan vesszük,szóval hagyd a fenébe

2013. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Lina93 ***** válasza:

Ne hagyd, hogy kihasználjon!

Biztos nem véletlenül akarják kitenni.

Próbálkozik egyáltalán, hogy találjon munkát? El lett kényeztetve teljesen, vagy mi a fene?

Meg mi az, hogy ha nem költözteted, akkor pokollá teszi az életed? Ő az idősebb nem? Elég gáz, hogy egy fiatal lánytól vár segítséget, de nem is ez a baj, hanem, ahogyan várja azt.

Mondd meg neki, hogy ne követelőzzön, hanem álljon a saját lábára!

Biztos, hogy én nem viselném el a helyedben!

2013. szept. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem épp ez a durva munkát sem keres,egész nap otthon,van és filmezik,a szülei meg távol tartásit kérnek,nem tudják ki tenni,de már 27 éves.. és semmije..
2013. szept. 30. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!