Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Megsértődnétek ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megsértődnétek ezen?

Figyelt kérdés
a barátommal 2 hónapja vagyunk együtt és a múltkor megkérdezte,hogy mikor leszünk fb-n kapcsolatban. Hát mivel én egyrészt nem itt élem az életem,másrészt nem akarom másoktól fogadni a felszínes gratulációkat a falamon,ami amúgy is kopár mint a sivatag(és így méginkább csak dicsekvésnek tűnne hogy "húú én kapcsolatban vagyok,bizony!",amúgy meg semmit nem teszek ki) Szóval közöltem vele,hogy bocsi de nem. Mivel ő is tudja,hogy elég gyerekes lenne ezen megsértődni,azt mondta nem haragszik,de láttam rajta,hogy nem esik jól neki. Márpedig én továbbra sem szeretném ezt,14 évesen az embernek nem kéne dicsekedni a 18 éves barátjával,sőt! nem arról van szó,hogy szégyellem,de sokan azt szűrnék le ebből a nagy korkülönbségből,hogy "huu tuti lefektette" szóval már csak ezért sem tenném ki szívesen. Viszont látom,hogy nem esik jól neki. Fiúk,titeket érdekel ez? Csak szerintem jelentéktelen és hülyeség? Mindenki véleményét szívesen várom! :)
2013. nov. 1. 23:18
1 2
 1/17 zotanbro ***** válasza:
pont nem érdekelne hogy fb-n kapcsolatban vagyunk e vagy nem :D
2013. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Ez gyakorlatilag azt jelenteti, hogy szégyelled őt felvállalni. Hát én se örülnék neki.
2013. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Úgy látszik te 14 évesen érettebb vagy a 18 évesnél (ebből a szempontból).
2013. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
de akkor állítsd be úgy, hogy ne virítson ott, hogy 'Egyedülálló' (ha eddig még nem tetted meg)
2013. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem,tekintve,hogy nehéz lenne kirakni,hogy velem van :D


Amúgy a korod ellenére érettebb vagy nála,bár azt is meg tudom érteni,hogy azért is zavarhatja,mivel téged nem is érdekel,mint ahogy írtad,de ennek ellenére sem.

2013. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Soha nem gondoltam senkiről, hogy dicsekvésből állította be, hogy kapcsolatban van.. Ennyi erővel ne fogd meg a kezét sem nyílt helyen, mert az is dicsekvés..
2013. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem szoktam megsértődni ilyen baromságokon, szóval nem. Ugyanakkor, ha nem ott éled az életed, akkor nem sok vizet zavarna egy jelölés, főleg, ha látod a barátodon, hogy ez őt zavarja.

Egyébként tényleg elég jelentéktelen dolog, de van akinek az ilyesmi fontos.

2013. nov. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

De hülye vagy.

Én igen.

Most mit érdekel más véleménye? Legyen már ő a fontosabb!

2013. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

2. válaszolóval teljesen egyet értek. Ugyan ez volt az én 15 éves barátnőmmel. (Most 19 vagyok)

Nekem is rosszul esett...

Nem az zavart, hogy fb-n nem teszi ki hogy kapcsolatba vagyunk, hanem hogy nem merte felvállalni. Nagyon rossz tud lenni.

2013. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!