Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elég hülye kérdés, de aki...

Elég hülye kérdés, de aki tud, válaszoljon rá! (? )

Figyelt kérdés

Szóval imádom a Supernem énekesét (Papp Sazbolcs), de alig tudok róla valamit. Igaz is, jó is ez így, hiszen kit érdekel a magánügye meg ilyenek, de nekem tényleg Ő az életem és csak úgy kíváncsiságból pl jó lenne tudni ki az anyja, apja:) hogy melyik sulikba járt, kik voltak a barátai, de bármilyen kérdések szóba jöhetnek, pl kedvenc dolgok, stb.

Valaki?:)


2014. febr. 10. 17:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, Szabolcs*
2014. febr. 10. 17:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

No problem.


-Papp Szabolcs

2014. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mondhatod, hogy ő az életed... Megértelek, biztos nagyon jóképü, meg minden, de nem lehet az életed, mert nem ismered! :)
2014. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Írjál neki üzenetet, aztán reménykedj, hogy visszaír. Ő is ember. Vagy mennyél el egy koncertre, aztán koncert után menj oda és kérdezd meg tőle. Nem lehetetlen ha van egy kis ideje. Énis mentem már oda ilyesmi jellegű magyar zenekar tagjaihoz, frontemberéhez beszélgetni. Ha ven egy kis idejük, biztos szánnak rád pár percet. Sőt már pengetőt meg puszit is kaptam ajándékba ;) Azért az ilyen túlzottan magánjellegű kérdéseket mellőzd, hogy hogyhívják az apád stb :D de az pl hovajárt sulibe meg ienek még simán belefér.
2014. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jaa, uccsó válaszoló, köszönöm:D hülyén érzem magam, mert tényleg elég tehénb*szó kérdésm meg minden. Igazából tényleg érdekel a családja, bármilyen furcsán is hangzik, ez így van és a hülye furcsának tűnő kérdéseket sem azért kérdezném meg, hogy megtudom h pl a fekete a k.színe és "jajj nekem is, most puszcsipajtik vagyunk"! stb, hanem egyszerűen érdekelne a gondolata:D és úgy vagyok, hogy igen, Ő az életem, mert amit tudok Róla, azt tudom, és ha vannak tényeg, amit nem tudhatok, én még akkor is imádom és pár hónapja úgy döntöttem, ok, felvállalom. második válaszoló (vagy mittomén hányadik) nem a jóképűség miatt szerettem meg, hidd el:D az utolsónak nagyon köszi még1x, majd összeszedem a bátorságom, már ha menni fog:"))
2014. febr. 10. 17:57
 6/6 anonim válasza:
2014. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!