Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmes belém egy lány. Mi...

Szerelmes belém egy lány. Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

A legjobb Barátnőm bevallotta nekem,hogy szerelmes belém (én is lány vagyok)

Nekem Barátom van,szóval nincsen semmilyen szerelmi érzésem a Barátnőm irányába,viszont nagyon szeretem és nem szeretném,hogy elromoljon a barátságunk.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Próbáltam,hogy nem veszek róla tudomást és mindent úgy csinálok,mintha mi sem történt volna...de nem tudom,hogy ez-e a legjobb megoldás??

Mit gondoltok erről?


2014. febr. 12. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a talalkozasaitok alkalmaval a baratnod a helyen tudja kezelni a dolgokat, es nem probalkozgat nalad, akkor ha neked nem kellemetlen az egesz, nem kell foglalkozni vele. Ellenkezo esetben talan szunetet kene tartani a baratsagban....
2014. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

az is egy megoldas amit te csinaltal. vagy mondd meg neki hogy te nem vagy szerelmes bele es a lanyokra is csakugy barati szinten tudsz ragondolni (ha igy van?) es lehet hogy amit o szerelemnek erez az semmi tobb mint eros szeretet es kotodes ahogy lenni szokott a legjobb baratnoknek (kiveve ha eddig is lezbikus vagy homoszexualis volt, mert akkor ki tudja...) es hogy te nem akarod elvesziteni a baratsagat de ez a maximum amut te adni tudsz neki raadasul (szerintem) egy baratsag jobban kitart mint mondjuk egy parkapcsolat. es mindenesetre te tenyleg nem tudsz neki ennel tobbet adni raadasul van is egy baratod. ugyhogy mondd neki aztan hogy gondolje ezt at es majd mondja el neked hogy tovabbra is a baratod e akar lenni vagy o mar nem tudna ezt tovabb csinalni.

remelem segithettem :)

2014. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem nyomatékosítod benne azt,hogy ez nem pálya,úgy csinálsz mintha semmi nem történt volna,azt simán veheti bátorításnak,hogy csak játszod az eszed mielőtt belemész.
2014. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

Tudja,hogy a részemről csak barátság lehetséges,szóval ezzel szerencsére nincs probléma.

2014. febr. 12. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Rúgd tökön. A "legyünk inkább barátok" sajnos nem szokott sikerülni a normális kapcsolatoknál sem.
2014. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!