Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

20-24 év közötti lányok válaszát várom!

Van egy lány barátom, akiért igazából én teljesen odavagyok!

Kérdésem hogy szerintetek elmondjam neki hogy én sokkal többet akarok tőle mint barátság ?

Sokat beszélgetünk, sok mindent megbeszélünk, mindketten egyedülállóak vagyunk, ö odavan egy másik srácért akiről nekem áradozik néha-néha, de kb 2 hete már nem mert valami ziccer jött közéjük, tuti hogy nem jöhetnek össze ezt mondta nekem, de a gáz hogy velem se jöhet össze, nem miattam, miatta, de így akkor is fura magamba tartani ezt hogy odavagyok érte...

lényeg a lényeg, nem lehetünk együtt semmi képen de akkor is kellemetlen magamba tartani hogy odavagyok érte, elmondjam neki az érzéseim iránta ?

24F



2014. febr. 9. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
"a gáz hogy velem se jöhet össze, nem miattam, miatta" - miért nem?
2014. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, ennek a barátságnak úgyis harangoztak. Ha elmondod neki, őt távolodik el, ha nem mondod el neki, te döglesz bele. Életed végéig úgysem tudsz színészkedni, ez meg már a részedről amúgy sem barátság. Ha nem mondod el, előbb utóbb rájön.
2014. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tuti hgy nem lehetek egyutt akkor ne mert lehet akkor a baratsag is oda lenne!Bar en olyan vagyok hogy megkockaztatnam!Mert ha nemet mondd ugyis jobb volna neked tavol maradni tole hogy elfelejsd,azt meg mar te tudod mi eri meg neked!27l
2014. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha tuti nem lehettek együtt, akkor szerintem ne mondd el, legalábbis ha neked jó így. De biztos szenvedés neked így. Szóval neked kell eldönteni, hogy tudsz-e/akarsz-e továbbra is csak a barátja lenni.

20/l

2014. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!