Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkretette a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretette a volt barátom már 3 új kapcsolatomat, most lett egy barátnője és most én szeretném az ővét, hogy tudja milyen rossz érzés. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Azóta van egy új kapcsolatom amit még ő sem tud tönkretenni, szóval nincs az a veszély, ha ő egyedül marad, akkor újra próálkozni fog. Már próbálkozott és rájött most nem fog sikerülni. Ha tudtok segítsetek! Ha esetleg valakinek tették már tönkre, akkor elmesélné nekem hogyan? Mindenki ötletét nagyon várom!
2008. aug. 2. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel.

Neked mi abba a jó, ha másnak rosszat okozol? Tudom, hogy tönkretette a kapcsolatod, de neked miért kell az övét? Csak olaj a tűzre és meglátod egyre rosszabb lesz, ha még uszítod is. Legalább neked lenne eszed. Hagyd a fenébe, előbb utóbb ő is megunja, most van kapcsolata, békén hagy.

2008. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
egyet értek az elsö válaszolóval! hagy békén a volt barid és felejtsd el... igy sokkal jobb lesz neked :)
2008. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?

Szerintem nincs még érettségid, ha ilyen gyerekes bosszúálláson töröd a fejed.

Kell ehhez egy kis érettség, hogy belásd, a bosszú nem old meg semmit.

Inkább örülj, hogy van egy jó kapcsolatod, amit nem tudnak mások tönkretenni.

2008. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok és van érettségim, diplomám:) Ti nem tudjátok mi mindenen mentem keresztül miatta. Segítséget kértem, nem azt hogy lebeszéljetek!
2008. aug. 2. 20:05
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

attól függetlenül hogy milyen papírjaid vannak egy csökönyös húgyagyú picsa vagy, semmivel sem különb mint a fasz exhaverod!

különben meg hogyan sikerül valakinek kívülről tönkretenni egy másik kapcsolatát ha egyszer alapból szeretik egymást? áhh hagyjuk a szaros dumát!

2008. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Firkáld tele a falakat azzal, hogy hülye a barátod :D Ez mekkora bosszú mán! :))) Sajnos tökéletesen hozzád illő...


Jól működő kapcsolatot nem tud egyedül tönkretenni a volt barátod, ez csak akkor sikerülhet, ha a kapcsolatod eleve gyenge volt. Mindenek előtt ezt be kell ismerned magadnak.


Amúgy meg foglalkozz inkább a jelenlegi pároddal, őt szeresd, ne a volt barátodat gyűlöld, különben könnyen lehet, hogy öngólt lősz: a jelenlegi párod megunja az éretlenségedet, és kidob. (Én legalábbis ezt tenném a helyében, és keresnék egy normális nőt magamnak, aki hajlandó a kapcsolatot építeni a céltalan gyűlölködés helyett.)

2008. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Egyetértek az utolsó két válaszolóval! Inkább az új kapcsolatodra fordítsd az energiád mint a volt palidra. A bosszú olyan kicsinyes dolog, és a buta, ostoba embereknek való!!! Ja és valaki diplomával is lehet hülye, úgyhogy szerintem nem kéne annyira felvágni arra, hogy van!
2008. aug. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Biztos sok-sok dolgon végig mentél.. (csúfolás? eldugta a hajgumid? nem adott ajándékot karácsonyra?)

Nagyon gyerekes vagy. Egy 11 éves nem bosszúálláson töri a fejét, hanem fellélegzik, hogy végre békén hagyja.

És te? Te ehelyett inkább tönkre akarod tenni a kapcsolatát és még ehhez segítséget is kérsz. Ez szánalmas... :)

És a diplomád semmit sem jelent ilyen viselkedés (szánalmas, gyerekes stb.) mellett. Nem azzal kellene villognod, hanem inkább azzal a ténnyel, hogy felnőttél és nem süllyedsz ennél mélyebbre, hanem hagyod a picsába. De szerintem egyelőre normális kapcsolatod sem volt, ha tönkre tette. És hiába vagy huszon akárhány éves, még nem vagy érett. ÉS NE JÖJJ AZZAL, HOGY TE MENNYI MINDENEN KERESZTÜL MENTÉL - most kéne örülnöd, hogy békén hagy. Na jó, nem részletezem.

2008. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ne süllyedj le a szintjére. lépj tovább
2008. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak légy vele közömbös.nézz át rajta és ne foglalkozz vele.észre se vedd.ezzel jobban bántod mint bármilyen bosszúval.főleg ha akar valamit.ha látja hogy boldog vagy mással,és őt egy nullának tekinted,az mindennél jobban bántja majd.
2008. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!