Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz barát lennék e miatt?

Rossz barát lennék e miatt?

Figyelt kérdés
A barátnőm mint az édesanyja is sóher.Ez még rendben is van hárman testvérek anyuka a legkisebb testvérrel otthon.De néha olyan kellemetlen amit tesz. Pl.: ha elmegyünk plazázni az ember ugye megéhezik és jó hangulat van ha beülnek valahova.Ő előre figyelmeztet hogy egyek előtte mert nem akar ott enni (hozzáteszem max. sült krumplit eszik szóval még csak nem is kell sokat vennie). Vagy beülünk végre valahova ő simán előveszi az otthonról hozott szörpjét.Ami kissé kellemetlen még a mekiben is.Nagyon szeretem őt és a legjobb barátnőm de néha falra tudok mászni a garasoskodásától hogy képes fél órán át két jegyzetfüzet között vacillálni (az egyik 10 forinttal olcsóbb) majd mind a kettőt visszateszi.Ilyenkor beolvasnék neki de elfog a bűntudat hogy nekem ezt tolerálnom kell hisz a barátja vagyok.Esetleg hogy tudnám rávezetni hogy néha napján megengedhet magának akár egy sült krumplit?

2014. febr. 15. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak fogadd el, hogy ő ilyen. Nem nagy dolgok ezek. Neked egyikkel sem árt semmit. Az összes problémád abból van, hogy valahogy elvárnád, hogy ő milyen legyen.
2014. febr. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Toleráljad, nem vagyunk egyformák. Én is a fogamhoz verem a garast, és úgy gondolom igazam van. Én is csak otthon eszek. Kicsit idegesítő lehet ez másoknak, de sosem vagyok leégve hónap végén, valamint nincsenek adósságaim sem, ez azért jó dolog, nem?
2014. febr. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha barátok vagytok, még nem kötelező minden cselekedetét tolerálnod. :) Ha valami zavar, nyugodtan mond meg neki finoman és ahogy itt leírtad, megmondhatod neki, hogy néha napján megehet egy sült krumplit. Mondd el neki, hogy nagyon szereted csak néha túlzásba viszi. Biztosan meg fogja érteni. :)
2014. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van tényleg meg kell tanulnom megérteni az ő hozzáállását és valóban apró kis semmiségek.Csak mikor az emberek megmosolyogják hogy előveszi az innivalóját egy kajáldában vagy mikor már az eladó furán néz ránk egy óra válogatás után néha nehezemre esik...
2014. febr. 15. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!