Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok ehhez? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez? Van egy lány, akinek több vagyok mint barát, de én nem így látom és érzem. Ha az lennék, felvenné a telefont ha hívnám, reagálna az SMS-ekre. Megértem ha nincs kreditje, de akkor írhatna netről.

Figyelt kérdés
Érdekes hogy amikor fent van neten,és írok neki vissza sem ir.Valakinek ha ki van írva FB-n hogy szomorú vagyok,akkor ez a lány rögtön ír nekik,de amikor nekem van kiírva valami szomorú,nem is reagál rá egyáltalán.Én úgy vagyok vele,hogy ha nekem valaki több mint barát,akkor azzal úgy is viselkedem,de lehet én fogom fel tévesen a több mint barát fogalmát és sokat várok el tőle.Már 1 hete hogy nem írunk egymásnak.Nem tagadom,úgy érzem magam mint akit becsaptak ezzel,hogy több mint barát.
2011. máj. 8. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nála a több, mint barát, nem jelenti azt, amire mindenki gondol. És ha rákérdeznél?
2011. máj. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rákérdeztem,de nem kaptam rá választ...
2011. máj. 8. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem irj neki üzenetet FB-n és irdneki meg milyen szarul esik,hogy nem ir rád.Történt vele valami, vagy mi van vele?Ha nem is válaszol, legalább elolvassa és tudni fogja,hogy hiányzik neked.
2011. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi.legaláb fogja tudni,hogy gondolok rá,nem felejtem el.
2011. máj. 8. 09:48
 5/5 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem,hogy miért kell ilyennel hitegetni az embert,hogy több vagy mint barát,ha látom és érzem hogy nem vagyok az,és ez rosszul esik,becsapva érzem magam.
2011. máj. 8. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!