Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék csinálni azzal a...

Mit tudnék csinálni azzal a sráccal aki a barátságunk kezdetében tök jófej volt és ahogy telt az idő egyre bunkóbb lett, aztán egyik nap megint nagyon jól elhülyültünk másnap padig ismét bunkó volt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak dugni akart :D
2014. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne vegyél részt a játékában: miután bunkó volt veled, minek jópofiztál vele? Ezek után természetesen megint bunkó volt veled, hiszen láthatta, hogy téged az nem zavar.
2014. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért "jópofiztam" mert ő fontos volt nekem... Nagyon. És elvileg ő szerelmes volt belem de én elutasitottam.
2014. febr. 18. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor most nemtudom mit vársz?!....
2014. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem azt varom h ugyanolyan joba leszunk mint regen de amikor elutasitottam akkor utana meg joba voltunk es csak kesobb kezdett bunko lenni...
2014. febr. 20. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanolyan volt,mondta hogy eggyáltalán nem érdeklem őt mert nagy köztünk a korkülönbség,de amúgy jól nézek ki meg ilyenekkel hitegetett most meg egy velem egykorú fószerral van,na haggyuk már a link dumát,nő és férfi között,csak barátság van extrákkal (dugás),vagy semmi,a kettő között csak annál van átmenet,ha mindketten párkapcsolatban vannak vagy bünronda valamelyik ,bár az ritka...
2014. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehetseges hogy nő es ferfi egyutt boldog leygen es szeressek egymast de sokszor ojasvalakit szeretunk akit nem kene.... de azt nehezen talaljuk meg aki okokre velunk lesz...
2014. febr. 21. 13:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!