Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverom nem törődik semmivel...

A haverom nem törődik semmivel, csak magát sajnáltatja és iszik, mi tehetnék hogy kezdjen is magával valamit?

Figyelt kérdés
Évek óta haver, suliban volt évfolyamtársam. Igaz lány vagyok évek alatt mindkettőnknek voltak kapcsolatai, nem voltunk egymás típusai. Nekem ő olyan volt mint egy fiú tesó főleg hogy nekem csak lány testvéreim vannak. De egy ideje tök gázul viselkedik, elhagyta magát, nem törődik a külsejével, viszont iszik és folyton nyavalyog. Eddig azért mert nem talált melót, most meg azért mert nincs nője és munka mellett se ideje se ereje. Régebben is ivott de nem ennyit, mostanában mindenkit lehúz már pénzzel hívják meg, kb. egyetlen vagyok lassan aki még hajlandó beszélni vele. De az ő hibája is hogy idáig eljutott, ócskán öltözködik, nem mozog, hülye poénjai vannak, kicsit bunkó a stílusa és csodálkozik hogy miért nem jönnek össze neki a jó nők de lassan már az átlag nők sem. A kapcsolatai is jórészt miatta krepáltak be de mindig a nő volt a ribi. Ha tehetné jobbat is kihozhatna magából és több esélye lehetne, a stílusán is változtathatna. De nem érdekli semmi, próbálok segíteni neki, magyarázok, tanácsokat adok, de mindenre talál kifogást, mondom neki ez a ruha milyen jól állna neki tök csini erre mondja hát miért neki jók a ruhái, közben meg ócska kinyúlt vackok. Mondom neki menjen ide meg oda ismerkedni, erre reakciója az hogy neki nem megy az ismerkedés. Mondom neki mit kéne tennie azt válaszolja minek úgyse jön össze neki senki hogy ő nem kell a csajoknak hanem azoknak csak a nyálgépek. Holott ismertem nála rosszabb kinézetű pasikat is akik adtak magukra volt fellépésük és esélyük is jobb nőknél. De beszélhetek neki akármit, mindenre talál valami kifogást és én már annyira unom hogy állandóan rinyál de ellene nem tesz semmit. Bármit mondok nem fogadja meg és persze másokat hibáztat mindenért. Legutóbb mikor beültünk valahova azt mondja nekem szóljak ha épp nincs senkim és nem is találok mást mert akkor összejöhetnénk. :-o Ahhoz képest hogy mindig leszólt és így meg úgy nem vagyok az esete, jó hát nekem se mondtam is neki és hogy ő csak haver. Mit tegyek hogy végre összekapja magát? Én 27 vagyok a haverom 29 lassan 30 nemsoká.

2014. febr. 19. 07:51
 1/5 acelsziv ***** válasza:

Felelősség: 0

Önbecsülés: 0

Egyszer kérdezd meg tőle: Mi van haver? soha nem tudtál segíteni senkinek?

Ez általában hatásos nyomógomb.

2014. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
te hibád,hogy ilyen lúzerekkel haverkodsz....én elküldeném a pi..csába.
2014. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is ez járt már a fejemben hogy le kéne építenem, de kicsit azért sajnálom és ott van az is hogy mégis csak régi haver és régen nem volt ennyire gáz és most hagyjam cserben?
2014. febr. 19. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki kellene szedni belőle hogy mi miatt adta magát le ennyire mi okozott neki csalódást. Aztán el lehet indulni azon az úton hogy megjavítsd.
2014. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lépj le! Egyeseknek remek képességük van arra, hogy tönkretegyék a rajtuk segíteni igyekvőket. Leszívják az energiájukat (nem ezós értelemben), lenyúlják a pénzüket, egy folytában sajnáltatják magukat, stb.

Az ő élete, hagyd, hogy rontsa el, ahogy tudja, te pedig foglalkozz a sajátodéval. 27 évesen ideje.

2014. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!