Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi a barátság?

Szerintetek mi a barátság?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok le a nemeteket, a korotokat és a foglalkozásotokat is (ezt nem muszáj, ha nem akarjátok)!

Minél többen válaszoltok, annál jobb :)



2014. febr. 19. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos nagyon jó dolog lehet,ha valakire mindig számítani tudsz. Tapasztalni sajnos nem tapasztaltam milyen az igazi barátság,tán egyszer majd...

17 éves vagyok,fiú és tanuló.

2014. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A barátság az eggyik legjobb dolog a világon , mikor oviban meglátod először és eggyütt tömiteg a homokot egymás szájába , majd suliba eggyütt fikázzátok az összes tanárt, eggyütt rúgtok be először :D,majd bujkáltok a szüleitek elöl, mikor egymás vállán sírjátok ki a szerelmi bánatotokat és később nevettek rajta mint két hülye, mert valójában mindenen csak nevettek ,még azon is ami nem vicces. Eggyütt mentek nyaralni ééés íííígy tovább míg nem ráncos kezekkel öszorítva könnyekkel az szemeinkben alig várjuk hogy miután meghalunk és kísértetté válunk a szart is kiijesztjük az emberekből. :D én így fogalmaznám , lehet kissé fura mert nem a magyar az anyanyelvem ... 15/L

tanuló

2014. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

1-es: Hát egy cipőben járunk, mert sajnos nekem is rég volt igaz barátom.


Jöhetnek még, örülnék, ha felnőttek is írnának!

2014. febr. 19. 18:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én már felnőtt vagyok,24éves.

Mesélhetnék a gyerekkori barátokròl,egy-kettővel még mindig tartom a kapcsolatot,de már régen nem nevezhető egyik sem legjobb barátnak.

A legjobb barát vagy csak egyszerűen az igaz barát számomra az,akire mindig számìthatok ès ami még fontosabb,hogy megtisztel azzal,hogy rám van szüksége,ha baj van,hogy engem hìv elsőként,ha öröm érte. Akinek számìt a véleményem,aki ismeri a hibáimat mégis szeret.

Akiről tudom,hogy holnap is velem lesz.

2014. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak barátásága szent dolog, és sokszor a szerelemnél is erősebb. Az ősember férfitagjainak egymásra utaltságából fakad. Egyáltalán nem volt ugyanis mindegy, hogy egy többtonnás mammuttal szemben mennyire számíthatott a társára. De múgy 2-es gyönyörűen megfogalmazta. Legalább olyan szépen, mintha ez lenne az anyanyelve.
2014. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudom megfogalmazni,de,akárhányszor hallom meg ezt a szót,csupa jó dolgokra asszociálok. ^^ Bizalom,szeretet,,empátia,vidámság,öröm,tisztelet,kb. ezek a szavak jutnak az eszembe először. :)

Együtt rúgunk be,együtt szívjuk el az első cigink,együtt megyünk bulizni,együtt filmezünk,sírunk egymás vállán ha baj van,fiatalabb korunkban együtt építünk homokvárat,együtt bújócskázunk,rémesékkel ijesztgetjük egymást,együtt nézzük meg az első horror filmet,és az ágy alatt azon veszekszünk,hogy melyikünk kapcsolja ki,mert úgy be vagyunk tojva,stb. :'D

Elkísér a moziba megnézni a Futótüzet,a Jégvarázst,nyáron együtt megyünk VOLT-ra,Simple Plan koncertre,Olaszországba,segít megírni a házim,én is az övét,együtt tanulunk,igazából... Minid egymás mellett vagyunk,jóban rosszban. :3

Az IGAZ(!) barátságnál alig ha van szebb dolog széles e világon. :)

2014. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó előtt vagyok!

16/F tanuló


Kedves második válaszoló! :)

Szebben fogalmaztad meg,mint jó pár magyar anyanyelvű! :D

Minden elismerésem,gyönyörűen írtál!

2014. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2014. márc. 1. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!