Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek magamnak barátot?

Hogy szerezzek magamnak barátot?

Figyelt kérdés

Nem sok igényem van csak hogy személyesen is találkozhassak vele!

Jelenleg mivel magántanuló voltam így emberi ismerőseim száma (szüleimet is beleértve) kevesebb mint 10!

Kocsmát messziről elkerülöm!

----------------------->

Hova menjek barátkozni és hogy kezdjem az első benyomást?



2014. febr. 19. 23:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

edzés.

főleg ha magántanuló vagy,akkor mehetsz egész nap.

kezd úgy,hogy te akarsz lenni a legjobb az edzésen és odateszed magad.

2014. febr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Múltidőben írtam mert 8 éve befejeztem a sulit!
2014. febr. 19. 23:19
 3/16 A kérdező kommentje:

Iskola első voltam és nem jött be az ötleted!

25 éves vagyok és 25 éve nincs barátom! Nem velem van a gond a pszichológus szerint hanem avval hogy nem tudok hova menni!

2014. febr. 19. 23:21
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de elég nehezen hiszem el, hogy egy 25 éves ember ne találja fel magát.

Ha nem szeretsz kocsmázni, bulizni, akkor járj kiállításokra, szabadtéri programokra, táncházakba, vagy bármilyen más programokra.

Az első benyomása az embereknek már azelőtt kialakul rólad, mielőtt te bármit is tehetnél azért, hogy azt befolyásold. Amit tehetsz az az, hogy ezt megcáfolod, vagy megerősíted. A legkönnyebb út az egyenes út, add önmagad, ne akarj a másiknak megfelelni, hisz elvileg azért kell megkedvelnie aki vagy, nem akinek mutatod magad.

2014. febr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kiállításokra, szabadtéri programokra, táncházakba járok csak gyerekek, vagy idős anyukákat találok legtöbbször!

A tanács jó csak nem jött meg össze eddig!

Ha bármi eszedbe jut mondjad, mert szeretnék tenni a jövőmért!

2014. febr. 19. 23:40
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

iskolaelső maradjál már!

hogyan mered összehasonlítani egy fizikai próbatétellel?

például egy ökölvívó edzéssel.

ott mindenki egyenlő,lehet ő akárki az életben,csakis a tettei és a képességei alapján fogják megítélni.

a férfias helytállásban.

és pont ezért szerezhetsz pl ott barátokat,mert az edzésen mindenki ugyanazokon megy át,ugyanúgy viseli a terheket és a kihívásokat.

2014. febr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Van több gond is!

Megvetem a rivalizálást versenygést!

Nem járok iskolába!

Nem szeretem az erőszakot!

Nincs munkahelyem!

Nem járok olyan helyekre ahol venni kell vagy lehet dolgokat! (Mivel utálom a kereskedelmet)

__________________________________

Legnagyobb gondom hogy melyik elvemet vessem meg ahhoz hogy társaságot találjak? Vagy van e olyan hely ami nem vág ezekbe!

2014. febr. 19. 23:51
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

nem.

igazából csak 1 gond van,az hogy hárítasz és terelsz mint az állat.

amit meg nem ismersz azt milyen alapon veted meg?

az sokkal őszintébb lenne tőled,hogy félsz a legkisebb összevetéstől,kihívástól is,mert gyáva sakál vagy.

2014. febr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ez így nem teljesen igaz!

Ninjutsuból jó vagyok! És épp emiatt lett bennem egyensúly és vetem meg a rivalizálást és az erőszakot! Nyaranta focizom és bézbólozom ha nem megy pontra!

Ismerek ezeken felül sportokat. A sport nem a legjobb szerintem az ismerkedéshez! Ezek a sport társak nem a barátaim és nem lehetnek azok!

______________________

Nem hárítok csak hanyagságom miatt nem közöltem minden lényeges információt!

2014. febr. 20. 00:36
 10/16 anonim válasza:

Szerintem neked az a problémád, legalábbis amilyen stílusban írsz, hogy iszonyat antiszociális vagy... legalábbis a stílusodtól égnek áll a hajam és ez alapján nem lenne kedvem barátkozni veled.

Próbáltál márt nem ilyen agresszív lenni?

Egyébként pedig a sporttársakból válhatnak a legjobb barátok, ezt a saját bőrömön tapasztaltam.

2014. febr. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!