Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogyan szerezzek...

Bukor Peti kérdése:

Szerintetek hogyan szerezzek magamnak barátnőt? Visszahúzódó vagyok. Ha megszólítanék egy csajt azt sem tudnám mit mondjak neki.

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A korod sokat segítene... :)

Ha jól sejtem, gyerek vagy még (16 körül?)

Kicsit furcsa hasonlat lesz: ez olyan, mint egy új számítógépes játék, amivel most kezdesz eljátszani, azzal a különbséggel, hogy nem tudod elmenteni az állást. Viszont a játékot (mindig kicsit más feltételekkel) újrakezdheted. Kezdd azzal, hogy felkészülsz. A félénkség abból ered, hogy nem ismered magad, nem vagy MAGAbiztos. Nézd meg magad a tükörben. Kérj tanácsot baráttól (ha lehet, lánytól), hogy min változtass. Így már lesz egy kicsi önbizalmad. Ha eddig eljutottál, kezdj el ismerkedni olyan helyen, ahol nem ismernek. (Nincs vesztenivalód.) Tekintsd az egészet egy játéknak. Ha ezen túl vagy, a többi menni fog, elhívod randira, aztán 10 próbálkozásból lesz 2-3 randi, 10 randiból meg lesz egy kapcsolat. Ha szerencséd van, ez már az elején jelentkezik. :)

2013. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.
2013. okt. 10. 14:26
 3/4 anonim válasza:

Kedves kérdező! Egy cipőben járunk csak nekem az a legnagyobb gondom hogy hol keressek barátnőt!

Javaslom magamból kiindulva hogy nézz fel facebook társkeresőkre és beszélgess olyanokkal akiknek ha olyant mondasz semmit nem csinálhat! Tehát nincs súlya a kapcsolatnak, rengeteg tapasztalatot nyersz ezáltal!

2014. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2014. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!