Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm nem tette...

A legjobb barátnőm nem tette fel a közös képünket mert túl jól nézek ki és ő meg nem?

Figyelt kérdés
Hogy viszonyuljak ehhez? :( 20 éves egyetemisták vagyunk, nem kis óvodások...
2014. febr. 20. 02:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Lelkileg de
2014. febr. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyenen felkapod a vizet, akkor mégis csak az vagy. Ha ő úgy gondolja, hogy nem túl előnyös róla a fotó és ezért nem akarja kirakni, akkor nem fogja. Ha neked annyira fontos, akkor levágod magad róla, és azt a felét kiteszed. Ennyi. Gondolom te se akarnál olyan képeket másoknak felrakni, ami szerinted nem a legjobb pillantban készült. Ennél nagyobb gondod ne legyen.
2014. febr. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"20 éves egyetemisták vagyunk, nem kis óvodások..."


Persze, közben meg azon aggódsz, hogy nem került fel a képed valami közösségi oldalra!

Tényleg nem vagy óvodás!

:D

2014. febr. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam kitenni olyan képet, amin böszmén nézek ki, szerintem ez természetes :D
2014. febr. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert te kitennél egy olyan képet, amin sz.rul nézel ki??? De, igen óvodás vagy!
2014. febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én se rakok fel olyan képet amin szarul nézek ki hiába néz ki rajta jól a barátnőm. Egyébként inkább azt kellett volna írnod hogy 12 évesek vagytok bár lehet hogy ez a szint még azt a kort se üti meg

21/L

2014. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a helyedben nem csodálkoznék ezen, ki rakna ki egy rossz képet magáról? És most komolyan ezen idegeskedsz? Csinálj magadról egy jó képet és tedd ki azt!
2014. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!