Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék egy lány barátot...

Szeretnék egy lány barátot (fiúként), akivel kirándulhatnánk, kulturális dolgokat csinálhatnánk, akivel sokat nevethetnék, akivel őszinte lehetnék, aki megölelne, ha szomorú vagyok (folytatom)?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy lány barátot (fiúként), akivel kirándulhatnánk (belföld, külföld), kulturális dolgokat csinálhatnánk, akivel sokat nevethetnék, akivel őszinte lehetnék, aki megölelne, ha szomorú vagyok. Akivel jó lenne megjelenni előkelőbb helyeken, tehát csinos.


Miért lány? Mert egy lány barátságára volna szükségem, mert ők sokkal másképp szeretnek.


Tudnék találni olyan lányt, akinek hasonló igényei vannak? Vagy a lányok nem igazán szeretnének barátságban lenni fiúval így?


2014. febr. 25. 19:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ugyan fiú vagyok, de ha kialakulna egy mély barátság, akkor az első mondatban kiírtak mindegyikében szíves örömest részt veszek. :)


Kevés manapság az olyan fiatal, aki a sablonos tömegtevékenységeken kívül mást is előtérbe helyez.


Ha van kedved, írj levelet - hátha barátok leszünk.



21/F

2014. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Énis ilyen lánybarátot keresek, ezidáig eredménytelenűl :/
2014. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

csinos lánybarátot nem keresek. abból szex lesz vagy szerelem


30+

2014. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Találtál barátot? Kultúrát szerető 25L
2021. okt. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!