Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szomorú vagyok! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szomorú vagyok! Van megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel másfél hónapja találkozgatunk, bár az utóbbi 3 hétben eléggé elhanyagol! Volt, hogy napokig nem keresett, utána arra fogta, hogy sokat dolgozott, de még csak hétvégén sem hívott, hogy talizzunk. Itt lakunk egymástól fél órára, de mindig van kifogása, hogy miért ne talizzunk, vagy egyszerűen csak nem hív, hogy talizzunk, megint eltelt már másfél hét, hogy láttuk egymást. 6-szor találkoztunk a másfél hónap alatt. Múlt hét hétvégén meg azért nem találkoztunk, mert elvileg beteg lett, pedig állítólag 2 évente egyszer van megfázva, ő mondta. Ráadásul most meg egy olyan dolog derült ki róla, ami nagyon rosszul esik. A fb-on még nem vagyunk ismerősök, de ettól független ma meg néztem az adatlapját és láttam, hogy miket ír ki. Azt írtaaz egyik képe alá, hogy sajnos a csajok terén nem a legjobb a helyzet, egy nőnek sem kell manapság normális pasi. Ez nagyon szíven szúrt. Felmerült bennem a kérdés, hogy akkor mit jelentek neki én. Ma sem hívott, pedig a facebook kiírásiból látom, hogy sokat volt fent, erről ennyit, hogy sokat dolgozik, elvileg már 14 órakor otthon kéne lennie a munkából. Szerintetek mit csináljak? Szóljak neki, hogy mit láttam a fb-on? Vajon jelentek neki egyáltalán valamit?
2014. febr. 24. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
ezek szerint már nem érdekled
2014. febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez mire jó a nőknél, sosem értettem, pedig én is az volnék: a szemedet szúrja ki ezer jellel, hogy nem érdekled, erre ahelyett, hogy ezt tudomásul vennéd és továbblépnél, eljátszod az értetlent.


Nem csak te vagy ilyen, számtalan barátnőmtől hallottam már "rájöttem hogy megcsalt, mit csináljak? Úgy össze vagyok zavarodva"...

2014. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem nekünk kéne összejönnünk:D


én is így vagyok...


de ezzel a pasival ne foglalkozz,vagy szivasd meg egy másik regeddel fb-n írj oda valami szépet;)

2014. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is szomorú vagyok.. idővel elmúlik
2014. febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekled már. Hagyd, majd rájön mit veszített.
2014. febr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van! De ti egyébként szólnátok neki a helyemben, hogy láttam a facebook kiírását?
2014. febr. 24. 23:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Szemely szerint en azt gondolom, hogy szanalmas dolog egy olyan pali fb jat csekkolgatni, aki szemmel lathatolag akkor keres ha mar nagyon unatkozik vagy elmegy a net. En ha mar igy is esett nem mondanam el neki, magamra nezve kicsit megalazonak tartanam.

30N

2014. febr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!