Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a helyes viselkedés a...

Mi a helyes viselkedés a csajokkal való ismerkedésnél, őszinteség vagy jobb színben való feltüntetés?

Figyelt kérdés
Én egy tipikus félénk, gátlásos, visszahúzódó jófiú típus vagyok inkább, de van egy oldalam, ami szexre és rosszra vágyik, csak épp nem volt még olyan lány, akivel megélhettem volna, mivel elég csúnya vagyok, sok lány kigúnyolt már és ezért félek is már újra és újra lányokkal randizni is mára. Lenne egy újabb lehetőségem egy találkára, de erősen gondolkozom, hogy visszamondjam-e vagy sem, ugyanis a csaj csak egy képet látott rólam és, eddig élőben egyetlen egy csúnyácska lány fogadott el úgy, ahogy vagyok a többi csaj nem volt rám vevő a randi után. Igaz összesen 5 csajjal randiztam csak, de sok lánynál szoktam próbálkozni úgy spontán a városban leszólítganti és hát ott sem tapasztalom azt, hogy hűde helyes, vonzó fiúnak tartanának, inkább közömbös vagyok a többség számára, illetve egy csaj a képemre röhögött, hogy mekkora orrom van és kopjak le gyorsan. Volt, akivel jól eldumálgattam, de ő sem akar velem szorosabb kapcsolatot, én meg nem erőltetem inkább. Nem tudom, hogy érdemes lenne-e hazudni, hogy én tökös alfahím vagyok, akinek már sok barátnője volt vagy őszintén előre megmondani, hogy egy lúzer vagyok, akinek nem megy a csajozás, akit sok lány kigúnyolt már, illetve kinevetett, akár ismeretlen csajok is.
2013. jún. 6. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszinteség.

Mert akkor legalább úgy tudja megvenni,hogy ismeri az árut.

2013. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is tedd félre a külsőségeket.

Ismerkedésnél a lányoknak sokat jelent ha kedves vagy,őszinte,határozott,céltudatos.

Ugyan akkor tiszteletben tartod a határaikat

2013. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

AZ elég nagy hiba, ha városban random leszólítgatsz lányokat, akik nem vevők az ismerkedésre. Ez pedig konkrétan látszik, ha egy lány nyitott vagy sem. Ha ilyenkor visszautasítanak, az a te hibád.

Amúgy meg ezt a kérdést 3 órája tetted fel.

Ameddig felszínesen állsz a dologhoz, addig más is így fog hozzád állni. Ameddig rinyálsz és lebecsülöd magad, más is lefog. Szedd össze magad.

2013. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát bazz. Miért nem olyan lányokat szólítasz le, akiknek bejössz? Ha hajlandó szemezni veled például, az már félsiker...
2013. jún. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!