Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak igazi barátságok?

Vannak igazi barátságok?

Figyelt kérdés
Nekem soha nem volt igazi barátom,nem értett meg senki amennyire jó lett volna.Iskolából nem maradtak fenn barátságaim.Most pedig,úgy érzem,kb. az utolsó dolog vagyok ami eszükbe jut a kvázi barátaimnak.Mielőtt mindenki nekiindulna a témának,hogy biztos valami emberi hulladék vagyok,mint ahogy egy másik kategóriában elkezték szapulni az ide író embereket,nem nem hinném hogy az vagyok.Most kapásból tudok mondani legalább még két embert akit ismerek akiknek csapni való barátságaik vannak/voltak vagy akiknek éppenséggel minden barátjuk elmaradt valahol.

2014. febr. 26. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy igaz barátnőm, 10,5 éve jóban-rosszban :)

Az összes többi nem számít sajnos, ha én nem keresem őket akkor nem is dumálunk, csak arra jók hogy lehúzzák az embert.

Szeretnék még pár igaz barátot, de a legjobb barátnőm lesz mindig a legfontosabb, és én is neki :)Nagyon szerencsés vagyok vele!

24/N

2014. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gondolom én vagyok a hülye,nem tudom.Csak,ha mondjuk ráírok és olyan helyen ahol kiírja,hogy olvasta az üzenetet és napokkal később sincs rá válasz,akkor az nem esik valami jól,még akkor sem,ha elfoglalt.Őszinte,rendes embernek tartom magam és,ha megkérnek valamire vagy hasonló,akkor én azt igyekszem meg is tenni.

Nem tudom,most olyan időszak van mikor úgy látszik mindenki a saját dolgaival van elfoglalva.

Volt azért egy szép gesztus a napokban,csak hiányzik az,hogy beszélgessek valakivel.

Van olyan is akit nem értek,lehet,hogy valamit tévesen gondol,de nincs kedvem rákérdezni,hülyeség lenne.

Örülők kedves első válaszoló,hogyneked legalább egy igaz barátod van .

2014. febr. 26. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak igazi barátságok, csak gondolom te még nem találtad meg a megfelelő embert hozzá.
2014. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ennyi évesen (31) már azért jó lenne.Nem tudom,mindenki a párjával,a családjával,munkájával van elfoglalva.Az ismerőseim szerint párra van szükségem,a volt párjelöltem szerint meg barátokra,na erre varjon valaki gombot.

Lehet,hogy tudtom nélkül rámenős vagyok,de valahogy nem érzem úgy,hogy egy egy kávézás vagy program ajánlata rámenősség és ha kétszer nemet mond valaki,akkor már többször nem hozom fel a dolgot.Nem érzem úgy,hogy unalmas lennék.

2014. febr. 26. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, vannak.
2014. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!