Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitt tegyek hogy a haveromat...

Mitt tegyek hogy a haveromat visszahozzam a valódi világába?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, négy éve elkezdett beszélgetni egy finn k****val csak, hogy angolt tanuljon. Leveleztek meg aztán Skype-on beszéltek meg ilyenek. Mostanra meg teljesen belehülyült a csajba. Már egy két éve sejtettem, hogy ez lesz próbáltam elijeszteni, hogy biztos, valami darabolós erőszakoló, meghogy nem hogy keresne valakit aki testközelibb. De a válasz csak annyi volt, hogy ő jól megvan. Először haverságot aztán batárságot mondott. Mostanában meg csak a megjegyezhetetlen nevét mondja meg hogy jól elbeszélget vele. Aztán mondtam neki, hogy hagyja már a francba mert ez már tényleg túlzás 25 évesen lehetne annyi esze hogy a saját nemzetén belül válogat. Itt vannak halomra a világon a legjobb csajok. Mindeki tuja hogy a magyar csajok a legszebbek erre meg neki valami északi jégcsap kel. Már azt tervezik, hogy hogy fog a srác kimenni tavasszal, mert akkora a"barátság". A csajnál fog lakni, képzelhetjük, hogy mi lesz ott. Még hogy kedvességből olcsóbbá teszi az utat. Sztetek hogy lehetne leválasztani a gyereket erről az netszerelemről? Komolyan, egyáltalán miért nem tud magyarok közül választani? Szerintem az az eszkimó is biztos azért huzzhatja a haveromat, hogy itt élősködhessen rajtunk. Legalábbis biztos akar valami hasznot húzni belőle.

2014. márc. 2. 20:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Még hogy hülyeséget, szánalmas, de ti csak a magatokét hajtjátok igy nics mit mondanom. Ez igy akkor sem természetes
2014. márc. 3. 20:18
 22/23 anonim ***** válasza:
Természetesebb nem is lehetne, ha szeretik egymást totál mindegy a nemzetiségük, bőrük színe és a többi, tudod ki gondolkodott amúgy hozzád hasonlóan? Adolf Hitler... Ő is úgy állította be a saját népét mintha fölötte állna a többinek, semmivel sem vagyunk többek attól a többi embernél mert magyarok vagyunk, csupán egyenlőek.
2014. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 acelsziv ***** válasza:

"de ti csak a magatokét hajtjátok"

És te mit csinálsz kisgyerek? Már amikor nem épp vona gáborra recskázol? De olyan jókat röhögök rajtad. Lassan híresség leszel. Kérlek folytasd. Visíts csak.

2014. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!