Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 22 évesen még lehet legjobb...

22 évesen még lehet legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy legjobb barátnőm de aztán megszakadt a legjobb barátnőség és neki más lett a legjobb barátnője. Most is van pár barátnőm de ők nem tekintenek rám legjobb barátnőként. Tudom majd jönnek oltani, hogy én már kinőttem ebből de én igenis szeretnék egy legjobb barátnőt. 22/L
2014. márc. 3. 21:40
 1/3 *Nekomimi* ***** válasza:
Szia. :) Persze, hogy lehet. Én anyut tudom felhozni példának. Nagyjából 50 éves volt, mikor megismerte a már legjobb barátnőjét. :)
2014. márc. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem a helyzetet és azt kell, hogy mondjam, ne aggódj, persze, hogy lehet!

Nekem a gyermekkori barátnőmmel egyszerűen eltávolodtunk ,tartjuk a kapcsolatot, de már inkább csak egy barátomnak emlegetném, aztán a középiskolai legjobb barátnőmmel megszakadt a kapcsolat. Vannak barátnőim, illetve 2 nagyon közeli barátnőm is, de egyik sem tartott soha az egyetlen és utánozhatatlan legjobb barátnőének. Nagyon nagyon hiányzott mindig valaki, aki tényleg az én legjobb barátnőm lehet.

Aztán a munkahelyemen 3éve megismertem azt a lányt, akinél jobb barátnőt nem is kívánhattam volna. Imádom őt, már két éve nagyon erős a barátságunk és elmondhatom, hogy ő a legjobb barátnőm. Ő lesz a kislányom keresztanyukája is,minden nap beszélünk, mindent tudunk egymásról és ha egy napig valamiért mégsem hallanék felőle már nagyon hiányzik.

Kitartás, megtalál majd téged is A BARÁTNŐ.


:)


25l

2014. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek, mert az én életemből is hiányzik a legjobb barátnő! :) 20/N
2014. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!