Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik legjobb barátnőm át...

Az egyik legjobb barátnőm át akar menni kisgimibe mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel mondta hogy ő át fog menni mert valakik idegesítik meg nem kell idegeskednie hogy át megy e 9.be én mondtam neki hogy akkor én is átmegyek de akkor jött az ő flegma dumájával:hogy neki 4. 78 volt az átlaga volt nekem meg 4. 30 és hogy inkább maradjak. Ezt utálom benne. Amikor ezt mondta akkor én is gondolkoztam hogy minek törjem magam minek menjek át ha ő nagy ívbe leszar. Meg ha ott van a 'legjobb' barátnője akkor én úgy le vagyok szarva mint a pinty. DE én a barátnője vagyok és csak nekem mondta el szerintetek el kéni mondanom azoknak az illetőknek akik idegesítik és akk hátha megbékél????

2014. febr. 27. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
És még te őt a barátnődnek tartod? Ez téged jellemez...
2014. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
htá az ilyen nem barátnő..
2014. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyesmi gond a barátnőmmel csak ott egy kicsit más volt a helyzet. Én hagynám, menjen csak nyugodtan. Te pedig ne a barátnőd miatt menj, hanem azért ha szeretnél átmenni. Ha tényleg a barátnőd és elmegy, és nem lesztek együtt akkor fog kiderülni, hogy igazán barátok vagytok-e:)
2014. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!