Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van koze egy...

Szerintetek van koze egy barattal valo erzelmi kapcsolatnak ahhoz hogy milyennek latod ot kulsoleg?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy erthetoen fogalmaztam e meg. Par napja mar ezen gondolkodom. Mondok egy peldat. Van egy nagyon jo baratnod peldaul akivel nem tudtok elszakadni egymastol. Es az erdekelne hogy az lehetseges e hogy ha mar valakivel nagyon nagyon joban vagy akkor o epp ezert szepnek tud e latni teged kulsoleg meg akkor is ha esetleg atlagos vagy vagy atlagosnal csunyacskabb. Ez lehetseges? Remelem erthetoen fogalmaztam meg mert nagyon erdekelnenek a valaszok hogy ti hogy gondoljatok. Es elnezest mert nem ekezettel irok
2014. márc. 4. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz, szerintem lehetséges, mert többször tapasztaltam már én is.
2014. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
helyesebb embereknek sokkal több haverjuk van, mint a kevésbé helyeseknek...
2014. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 A kérdés: meddig, rendszerint mig a pénzed tart.
2014. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A belső szépség mindig értékesebb, mint a külső, és a kevésbé tetszetős vonások is vonzóbbak lesznek, ha valakinek "szép a lelke". Fordítva nem szokott működni a dolog, vagyis egy csinos arc miatt nem lesz a tulajdonosának gazdagabb lelke, sőt. Általában a szebb emberek nem nagyon foglalkoznak a lelkükkel, mert őket így is elegen körülrajongják, míg aki nem annyira mutatós, az igyekszik értékesebbé tenni magát, hogy legalább lélekben több legyen. Persze vannak kívül-belül egyformán szép emberek is.


Ha valakit nagyon kedvel egy másik embert, és jól érzi magát vele, akkor elfogadóbb a külsejével, vagyis igen, lehetséges, hogy még szépnek is lássa a "csúnyácska" vonásokat, hisz ahhoz az emberhez tartozik, akit kedvel, akivel jól érzi magát, vagyis mindenestül szereti.


Sokszor látni a külső megjelenést illetően nagyon eltérő párokat, és nem hiszem, hogy ez csak az anyagiak miatt van így. Nagyon sok helyes, kedves, mély érzésű, empatikus, kevésbé csinos arcú ember szaladgál a világban, akiknek van párja, és akinek ők a legszebbek.

2014. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Nagyon sok embert megkerdeztem es mindenki igy gondolja. Mar en is kezdek hinni ebben. Sot. Mar hiszek benne.

2014. márc. 5. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!