Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után ugyanolyan lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után ugyanolyan lesz a barátságunk? Lehetséges? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

11 éve ismerem,a általános suliban mindvégig az osztálytársam volt és jóban vagyunk annak ellenére,hogy ő benne van a város krémjébe,igazi szépfiú,akiért oda van mindenki,engem pedig nem ismernek valami sokan.

Azt hittem,hogy legközelebb a gimiben találkozunk,de a nyáron elég sokszor voltunk kettesben,kb minden másnap.Elkísértem a reggeli edzéseire(versenyszerűen sportol) minden nap,utána beültünk valahová reggelizni(folyton meghívott,kicsit már ciki volt) és együtt töltöttük a napot,este megint elkísértem az edzéseire,néha náluk aludtam.És beleszerettem...Az adott reményt,hogy egész nyáron csak 3 barátnője volt és azokkal is a nyár elején jött össze,hetek óta nincsen senkije és ez nála nagy szó.


Ma is együtt voltunk náluk,mert a szülei elutaztak nyaralni és történt néhány dolog,de nem feküdtem le vele...Utána mondta,hogy jó volt és reméli,hogy a barátságunk ettől nem változik és mondtam,hogy jobb lenne,ha ez köztünk maradna(elég sok barátnőmnek tetszik és nem is akartam,hogy kiderüljön,mik történtek közöttünk) és inkább normális barátok lennénk.

Utána találkoztunk pár tavalyi osztálytársunkkal,mert elmentünk bowlingozni,de ott is folyton flörtölt velem,mindig hozzámért.Elmentünk kajálni,az asztal alatt fogta a combomat és simogatott végig.Amikor elindultunk haa,akkor fáztam és odaadta a pulcsiját.


Jól estek ezek a dolgok,mert szeretem...De ő akkor is olyan,amilyen(gazdag szépfiú,akinek 2 hetente új barátnője van,mert milyen népszerű és helyes...),kétlem,hogy miattam megváltozna,nem cserélne le pár hét után.



Hazakísért és meg akart csókolni,de mondtam neki,hogy a barátok nem csókolóznak,erre meg annyit mondott,hogy lépjük át a barát zónát,túl régóta vagyunk benne.Én csak néztem,hogy ezt mire mondta és végül csókolóztunk egy kicsit...


Szeretem,de nem tudom,hogy ő csak hülyít vagy mit akar...


14/L



2012. aug. 12. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
és hány éves ez a szépfiú? akkor talán többet tudok mondani
2012. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem ülj le vele beszélni,hogy mit gondolsz erről és ő mit szeretne,mert ez nem mehet így tovább,hogy "barátok vagytok" és csókolóztok flörtöltök és hasonlók.Ezt vele kell megbeszélned szerintem.Kicsit nehéz lesz,de ha akar valamit akkor fog majd időt szakítani rád az edzései mellett és hasonlók.:)
2012. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Első válaszolónak üzenem,hogyha a lány 14 éves és egy suliba járnak és mindvégig osztálytársak voltak akkor a srác is 14-15 lehet,ha nem bukott:)
2012. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő 15,de gimnáziumban is az osztálytársam lesz,szóval jó lenne,ha azért barátok maradnánk.
2012. aug. 12. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
igaz... köszönöm... ezesetben a kérdezőnek üzenem hogy ez a nemtudom milyen "kapcsolat" még elég gyerekcipőben jár
2012. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem látok sok jövőt a kapcsolatban. Pont az ilyen nőcsábászoktól kap el a hányinger. Nem hiszem, hogy meg tudnál bízni a fiúban, ahogy én sem tudnék meg bízni egy ilyen lányban. Jobbat érdemelsz nála. Egy ilyennek nem való komoly kapcsolat, mert nem képes rá. :/ Ez van, fogadd el! Felejtős a srác.
2012. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és 14/f
2012. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mókusgyilkos ***** válasza:

barátság extrákkal :D bár az meg nem 14 éveseknek való.

úgy h ne csináld kérdező ne csináld mert POKOLRA JUTSZ ÉS MEGDÖGLESZ!!!


hát ha kb 2 hetente vált bnőt akkor eléggé nyilvánvaló h akármennyire voltatok barátok te is erre a sorsra jutnál. ÉRTED?


na szóval nem 1 életbiztosítás.. SZEMETEK!

2012. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
bocs túl lőttem a south park adagomat XD
2012. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!