Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményed a fiú lány...

Mi a véleményed a fiú lány barátságról? Milyen tapasztalataid vannak? Mennyire és meddig lehetséges?

Figyelt kérdés

Levelet kell belőle írnom idegen nyelven, és ez egy kis segítség lenne.

Köszönöm ha válaszolsz.


2014. márc. 5. 21:26
 1/9 anonim válasza:

Nekem bölcsis korom óta van egy fiú barátom :) szóval 15 éve...

egyszer megpróbáltunk összejönni de nem sikerült, de nem is bánjuk. :D

2014. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 manó1235 ***** válasza:
sztem mindenképp építő jellegű.. kicsit bepillanthatsz a másik nem nézőpontjaiba :D
2014. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs köztük igaz barátság szexuális érdeklődés, vagy érintkezés nélkül. Ha viszont nem szabályozza semmi a kapcsolatot, nincsenek határok, akkor eltűnik az a fajta gátlás, ami 2 igaz barát között nem lehetne.

Azt, hogy "az egyik fél mindig többet érez" nem sorolnám a barát kategóriába.

Persze gyerekeknél ez még máshogy van, mint felnőttek esetében.

Egy módon mégis csak lehetséges, ha mindkét fél boldog, teljes párkapcsolatban él, érett egy ilyen barátsághoz.

Legalábbis nekem ez a véleményem, de aztán van ismerősöm, aki (állítólag) rácáfol.

2014. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen létezik, elsősorban mint emberre és nem mint férfira vagy nőre kellene egymásra tekintenünk. Nekem már ovis korom óta van egy fiú barátom akivel abszolút jól megvagyunk, mindenféle vonzalom nélkül, de erről persze a hosszú idő is tehet, meg hogy együtt nőttünk fel.
2014. márc. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom szerint nincs fiú-lány barátság, mert az egyik fél többet akar mindig, mint a másik. Lásd: én. És ilyenkor ez a fél nagyon-nagyon szomorú. Persze van olyan is, hogy együtt járunk, aztán úgy leszünk barátok és ilyenkor már én sem akarok semmit. De valamilyen érzelem mindig van.
2014. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as: Kicsit pontosítanád ezt a mondatot, mert nem értettem igazán - köszönöm:

"Ha viszont nem szabályozza semmi a kapcsolatot, nincsenek határok, akkor eltűnik az a fajta gátlás, ami 2 igaz barát között nem lehetne."

2014. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem négy éves korom óta van egy fiú barátom, most 36 éves vagyok. Húszéves korunk körül több is volt közöttünk, mint barátság, kölcsönös volt, rettentő nagy szerelem volt. Aztán vége lett, s nagyon nehezen viseltük, amikor a másiknak lett valakije. Később helyrehoztuk a barátságunkat, de azért már nem a régi a dolog, illetve mindkettőnknek családja van, gyerekek, jóban is vagyunk, összejárunk, de így már más a dolog.
2014. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
igen szerintem van. Ha onnan vesszük ezt a fiú lány barátságot hogy legelőről születéskor akkor az ember úgy néz a másik félre mint testvér. Viszont egy egy éves barátságban szerelmet is eltudok képzelni. Szóval esetenként más. Nem látjuk minden ellenkező nemű véleményét hogy ezt megtudjuk állapítani.:)
2014. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hat en nem vagyok nagyon nagy hive...vegig neztem egy "fiu-lany baratsag" alakulasat meg hogy folyton egyutt voltak...aztan az egyik jeleket kuldott aztan a masik is es mire mar egyutt jarhattak volna addigra elszallt a varazs,de nem tudtak baratok maradni :// bar ha a baratnok mellett van 1-2 fiu haver is az ugy talan oke,de az meg nem nevezheto olyan fiu-lany baratsagnak mint itt amire sokan gondolnak. Szoval ez nem az a beszelgetos,lelkizos kapcsolat hanem csak a haver viszony,buli.. :D
2014. dec. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!