Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lányok nemet cserélnének,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok nemet cserélnének, lehetséges, hogy igencsak meglepődnének?

Figyelt kérdés

Hallottam olyan esetről, illetve láttam is, amikor lányokat/nőket kérdeztek, hogy mit csinálnának, ha egy napon férfibőrben ébrednének. Többük azt válaszolta, hogy csajoznának/szexelnének, ahogy a csövön kifér, élveznék az életet. Miközben ezeket mondták, először eléggé zavarban voltak, majd igyekeztek a lehető legjobb szavakat megtalálni a mondandójukhoz. Nekem az jutott az eszembe, hogy ezek a lányok nem igazán mérik fel, miről is beszéltek valójában, mivel ezzel a stílussal fiúként kb. labdába nem rúghatnának. Még az önbizalomtól duzzadó lányokat is az doppingolja, hogy maguk mögött tudhatják a biztos hátteret-azt, hogy mindenképpen lesznek rajongóik.

Ha ezt elvesszük, maradna még náluk bármi is a tarsolyban?



2014. febr. 27. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivan? :D
2014. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felvázolom mit tennék: Felébrednék, pisilnék egy isteneset, aztán megnézném magam a tükörben, kihoznék magamból valami jó stílust. Csajozni meg nem lenne nehéz, mivel női aggyal tudja az ember, hogy mivel lehet elcsábítani egy nőt.
2014. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szexelnék, ha férfitestben ébrednék, de nem azért, mert egy érzéketlen tapló lennék, hanem azért, mert kíváncsi vagyok, milyen érzés lehet elmenni stb. Nyilván olyan dolgot választana az ember ez alatt az egy nap alatt, amit a saját testébe zárva nem tudna megtenni, mert az az izgalmas. Most őszintén, mi az, amit nőként nem tudok megtenni, férfiként meg igen, vagy másképp, mint nőként? A szexen és a pisilésen kívül nem sok minden. Ezen kívül én a magam részéről kísérletezgetnék egy sort a férfi divattal, megpróbálnám, milyen az ismerkedés másik oldalán lenni meg öltönyben mennék színházba, de ezen kívül minden mást meg tudok csinálni nőként is.
2014. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Csajozni meg nem lenne nehéz, mivel női aggyal tudja az ember, hogy mivel lehet elcsábítani egy nőt."


Egy pillanat! Álljunk meg egy szóra! Ezek szerint pontosan tudjátok, hogy mi kell nektek! Akkor viszont árulj el nekem valamit! Ha ennyire képben vagytok, akkor a fiúbarátaitoknak miért adtok teljességgel életképtelen, használhatatlan tanácsokat a csajozást illetően?!

2014. febr. 28. 00:31
 5/5 A kérdező kommentje:

"A szexen és a pisilésen kívül nem sok minden."


Ettől a két dologtól azért egy kicsit több. Teljesen máshogy viselkednek veled az emberek nőként és férfiként.

2014. febr. 28. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!