Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barát meg akar fojtani a...

A barát meg akar fojtani a barátságával? Volt ilyenben részed?

Figyelt kérdés
Mit tett ami már sok volt? Megszakìtottad a kapcsolatot vele?
2014. márc. 7. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Állandóan hívogatott, és mesélt a férfiügyeiről. Lefárasztott, kész energiavámpír volt.

Aztán csak minden második hívását vettem fel. Mindig találkozni akart velem, azt mondtam neki, hogy oké, majd kitalálunk egy időpontot. Aztán sosem értem rá. Már egy fél éve nem telefonál, nem írogat, talán észrevette, hogy nem igazán vágyom a társaságára.

2014. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyerekkori barátnőm.

Jószívű lány, csak burokban nevelt egyke és néha megrögzötten a fejébe vesz valamit, amit végigvisz, anélkül, hogy másokra tekintettel lenne, mert ő azt hiszi, így jót tesz.

Pl. egy időben regényeket írtam, saját és barátok szórakoztatására, de ez nálam buta hobbi volt, semmi más. Ő teljesen mániákusan imádta, amit csinálok. Eltökélte, hogy "segít" rajtam és elküldte egy csomó kiadónak az egyik ilyen "regényemet", névvel, telefonszámommal, és ha nem válaszoltak valamit, zaklatta őket-ja a megkérdezésem nélkül.

Erre úgy jöttem rá, hogy elmesélte, és nem értette, miért akadok ki. Egyszerűen nem értette mi volt a baj ezzel, hisz ő "jót akart".

Utána egy ideig nem kerestem a társaságát.

Most megint barátkozunk, majd lesz valami.


Miért kérdező, Veled mi történt?

2014. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, sok volt. Egyszerűen rám szállt, mindig a nyakamban lohol... holott ezen a héten éppen ő sértődött meg, mert állítólag egy címeres barom vagyok. Mellesleg ő gázolt bele a lelkembe, hogy egy barom vagyok... csak azért, mert egyik nap hazamentem (hozzátenném, rohadtul hányingerem volt, otthon el is hánytam magam, ő meg felhúzta magát, hogy képzeltem én azt, hogy nélküle mentem haza).
2014. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi csaj szeretném megelőzni a bajt. A legjobb barátnőmnek én sajnos kimondva nem én vagyok a legjobb viszont tényleg nagyon sokat vagyunk együtt és nagyon sokat keres főleg ő,de én is őt. Azért Ő többet mert rettegek h esetleg azzal hogy többet keresném esetleg elveszìthetem. Sokat csalòdtam már és szeretném jòl csinálni.
2014. márc. 7. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:

egész nap beszélni akart volna holott én dolgoztam,csak a pasi ügyeiről beszélt és ahogy elsőnél is,nálam is az energiámat teljesen leszívta

másfél évig csinálta ezt aztán már próbáltam hanyagolni,mert semmi életem nem volt mellette

de aztán neki állt feljebb és ő szakította meg a kapcsolatot:)

2014. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!