Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátom és nem tudom...

Van egy barátom és nem tudom hogy ő hogy érez, hogy csak barát akar lenni vagy többet szeretne. Szóval nem tudom mit szeretne szerintetek?

Figyelt kérdés
kb. egy éve ismerjük egymást általánosból de nem voltunk osztálytársak nem túl szoros barátságban vagyunk de sokat szoktunk csetelni . És régebben volt hogy például nézett engem tök sokáig, és mostanában meg ugy köszön el hogy pussz meg mondta hogy akar valamit kérdezni de igy nem akarja elmondani csak majd ha részegek vagyunk
2013. aug. 26. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem érzed, hogy szerelmes beléd, akkor az nem jó jel.

Azért akarja részegen mondani, mert józanul visszautasítanád. Úgyhogy biztos valami csalafinta dolgot akar kérni. Lehet, hogy utat akar burkoltatni veled a házuk előtt vagy rabszolgának akar tartani. Én a helyedben vigyáznék vele!

2013. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!