Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki akar barát lenni?...

Valaki akar barát lenni? (LEJJEBB)

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit hülyén hangzik, de nincs túl sok barátom, de nem azért, mert nem kedvelnek. 13 éves fiú vagyok, és ha van

valaki jófej (akár lány, akár fiú, de nem vok bisex félre ne értsd)és érdekli az informatika, vagy stb, játszik gépes játékokon az nyugodtan írjon privibe


2013. szept. 18. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kedvelnek, miért nincsenek barátaid? Ezt most nem igazán értem. Nem te utasítod őket vissza valahogyan?
2013. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A sulis barátaim kedvelnek, van vagy 9, de ők közel laknak a sulihoz , én meg nagyon messze, ezért kéne vki jófej akivel otthonról tudok skypeolni v chatelni
2013. szept. 19. 11:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Lakóhelyeden nincsenek jó ismerőseid? Szerintem ha osztályodból vannak jó fejek barátkozz azokkal, mert én sem vagyok nagy barátkozós, de a lakóhelyem közelében vannak emberek akikre lehet számítani. Amúgy nem hiszem hogy olyan sok barátra lenne szüksége valakinek, ha számba kell venni, nekem most 4 ember van, akivel napi szinten tartom a kapcsolatot.
2013. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!