Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hanyagol a barátnőm...

Miért hanyagol a barátnőm folyton ha van pasija?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy eddig ahányszor lett barátja a barátnőmnek akkor hirtelen mindenki levan szarva körülötte es csak a srác érdekli de ha a srác megbántja vagy szakítanak akkor hirtelen megtalál engem a problémáival és ez enggem már eléggé idegesít. Mit csináljak?17L

2014. márc. 8. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez azert van m csak te gondolod ot baratnak o teged nem. Ha ragaszkodsz a "baratodhoz" akkor mond el neki h mennyire eleged van ebbol. Ha nem....akkor hanyagold
2014. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért hanyagol, mert van pasija.Ilyenkor illene odafigyelnie arra, hogy azért mások is vannak körülötte, akikre időt kell szakítania.Szerintem beszéljétek meg ezt, az sokat segítene.
2014. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mert nem vagy a barátnője, csak egy magánypótló lelki szemetes.
2014. márc. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak boldog és szerelmes,ez tényleg nem szép amit csinál de hát a szerelem vak:D
2014. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem is ugyanez a helyzet jelenleg. A legjobb barátnőmnek 4 hónapja pasija lett és azóta semmi sem érdekli - sem én, vagyis akit a legjobb barátnőjének nevez, sem más barátai,sem a családja. Nos, velem is gyakran megtörtént az, hogy a már előre megbeszélt programot lemondta a pasija miatt. Sőt, már odáig fajult a dolog, hogy még a vonatban sem akartak egy kupéban ülni velem, mondván más kupéban ők kényelmesebben elférnek. Meg is mondtam ezt a barátnőmnek, hogy jó lenne ha kicsit végiggondolna, hogy igazából mit is jelent neki a barátságunk. Azóta csak rosszabb a helyzet, ő ezt támadásnak vette, viszont nem csak ő, hanem a pasija is, ezért már nem is beszélünk túl gyakran...ennek ellenére valahogy mégis mindig engem keres meg ha épp összeveszett a barátjával vagy hasonló. Csak hogy nekem ebből már elegem van és már nem vagyok hajlandó ezt tovább csinálni, így jobb lenne, ha ez az állítólagos "barátságunk" véget érne. Szerintem neked is meg kellene próbálnod beszélni vele, viszont ha ennek nem lesz eredménye, akkor jobb ha búcsút mondotok egymásnak és ezzel együtt a barátságotoknak is. :)
2016. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!